Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hogyan kerested meg az első 1...

Hogyan kerested meg az első 1 millió forintod?

Figyelt kérdés

Ahogy egyre többen, énis azon a véleményen vagyok, hogy Magyarország egyre élhetetlenebb. Szerintem becsületes munkával nemhogy megkeresni, de összegyűjteni is nehéz ennyi pénzt, pedig szerintem ez nem olyan hatalmas összeg. Bár csak egyetemista vagyok diákmunkával max 260at tudtam megkeresni max.

Mi a véleményetek hogyan lehet összegyűjteni az első 1 milliót Magyarországon fiatalként?



2023. júl. 17. 13:17
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Volt egy autó ára "örökségem" ~500

Volt némi tartalékom egy pár hónapos holland melóból ~200

Aztán lediplomáztam és dolgoztam, a próbaidő alatt gyöngén (~180) később jobban (~250) kerestem, így néhány hónap alatt, pár tízezresével megvolt.

Azóta se volt ennyi pénz egyszerre a számlámon sose de ez csak a saját hülyeségeimnek köszönhető, mindig volt egy "projekt" amire elment.

Mondjuk részben egy lakás kezdőrészletére ami nem volt akkora hülyeség.

De még szerintem így is lehetnék 10 évnyi munka után többmilliós pluszban (ami jelenleg mínusz :))

Mondhatja bárki hogy szerencsés vagyok az erős diplomámmal de egy szakmával, külföldi melóval stb. ugyanez lenne a helyzet. Rengeteg a lehetőség, de sok mindenen el lehet csúszni, ez is tény.

2023. júl. 17. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
munkával. 9 hónapi pakoltam a kutyakaját egy áruház raktárában havi 200e-ért. Szülőknél lakva nem költöttem havi 100e-nél többet.
2023. júl. 17. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Továbbtanultam, elvégeztem, majd szereztem egy olyan munkát, amivel ezt könnyen meglehet keresni.

Ahogy elkezdtem dolgozni egyetem után, rá 2-3 hónapra meg is volt a félrerakott 1 millió, 22 évesen.

2023. júl. 18. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Eleinte a rezsin, albérleti díjon lehet a legtöbbet spórolni. Családtagnál, szüleidnél laksz. Nem dőzsölsz, csak a legszükségesebbeket veszed. Félreteszed a többezres koncertjegy helyett a pénzt. Ilyenek.
2023. júl. 21. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Marihuána eladásból!

Nem vagyok rá büszke, de többet kerestem vele 1 év alatt, mint bármilyen más szakmával. Szigorúan szabályokhoz kötve!

2023. nov. 9. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!