Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ha nyernél vagy kapnál valakit...

Ha nyernél vagy kapnál valakitől 1.5 milliárd forintot mit csinálnál vele?

Figyelt kérdés

Én vennék egy lakást Budapesten és valahol máshol Magyarországon, azokat kiadnám.

Elköltöznék az USA-ba, ott vennék egy házat kb 200 millióért (500 ezer dollar körül) és ha úgy van akkor veszek még 1-2 lepukkant házat, azokat felújítom és kiadom őket.

Utánna vennék egy normális kocsit és kb ennyi.



2023. máj. 21. 22:57
1 2 3
 1/21 anonim válasza:
76%

ugyan azt mint te


$$

2023. máj. 21. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
83%
Én Új-Zélandra mennék, nem az USA-ba.
2023. máj. 21. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
63%
Elmennék nyugdíjba és végre tőzsdézhetnék és utazgathatnék kedvemre olyan nőkkel, akikről eddig csak álmodtam.
2023. máj. 21. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
71%
Hasonlóan csinálnám mint te csak nem USA-ba mennék (mert nekem nem szimpatikus) hanem inkább egy olasz tengerparton vennék ingatlant.
2023. máj. 22. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
74%
Nem gazdálkodásra egy "tanya", jó állagból modernizálnám, kevésbé jóból újjáépíteném, erdősíteném és televágnám vadvirággal, berendezném a zeneműhelyemet és a labortiszta sörfőző konyhámat, aztán 2 vlog indul.
2023. máj. 22. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
58%
Kb. 500 millióból vásárolnék befektetési célú ingatlanokat és részvényeket. 150-et félreraknék alacsony kockázatú befektetésekbe, egy 100-ast pedig félreraknék arra, hogy rövidtávon felhasználjam (vállalkozás indítása, tanulmányok, stb.), a másik felét pedig jótékony célra ajánlanám. Ha pedig van egy biztos hátterem, akkor visszamennék tanítani.
2023. máj. 22. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
25%
Biztos hogy nem mennék az USA ba
2023. máj. 22. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
52%
Ezekkel a paraméterekkel be sem engednének az USA-ba, ahol ráadásul havi 2-3 ezer dollárból nyomoroghatnál a felsorolt ingatlanok kiadásából. Eléggé el vagy tévedve.
2023. máj. 22. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
De, beengednének
2023. máj. 22. 11:42
 10/21 anonim ***** válasza:

Visszafizetném az adósságaimat, megvenném a teljes házat aminek az egyik lakásában lakok, összenyitnám a szomszéd kéglivel, egy másikat pedig airbnb-n kiadnék ugyanezen a szinten. A többiek meglévő bérlőknek való kiadásából finanszíroznám a további műveleteket: a teljes ház kiglancolása pincétől a tetőig, a 'saját' szárnyam és emeletem fullos kéglivé alakítása padlástérrel, tetőterasszal, szaunával stb. együtt. A nem-sajá részekben olyan vállalkozásoknak adnék helyet, amikkel tudok azonosulni: közösségi iroda, specialty kávézó stb. plusz még néhány apartman a többi szinten is.

Innentől már leginkább a ház bevételeiből élnék, valamint vennék egy tanyát hasonló célokra mint az 5-ös.

2023. máj. 22. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!