Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Naponta 4000ft étkezésre...

Naponta 4000ft étkezésre soknak számít egy személyre ha az illető nem tud főzni?

Figyelt kérdés

Az alapvető étkézesem költségei napi szinten nagyjából így néznek ki:


Reggeli: 500-1000ft


Ebéd: 1500-2000ft


Vacsora: 500-1000ft


2023. ápr. 24. 19:57
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Felnőtt dolgozó emberként.
2023. ápr. 24. 19:58
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem megterhelő neked, akkor nem. Én nem akarnék ennyit kigazdálkodni hosszú távon, mert akkor kb kaja, rezsi, autó fenntartás háromszögben vesztegelnék. Ha háromszor annyit keresnék, mint most, akkor se akarnék 120-at egy hónapban elkajálni.
2023. ápr. 24. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
50%

#2


Én pedig nem akarnék azon görcsölni, hogy mennyit, és mit ehetek/vehetek meg. Elég szomorú életmód. Inkább azon gondolkodnék, hogy hogy tudnék jóval többet keresni, hogy ne ezen kelljen gondolkodni.


Szerintem 4k manapság semmi. Egy pizza ára. Fél kiló sajt. Semmi. Én ennél jóval többet költök kajára, pedig nem vagyok nagydarab, de szeretem a minőségi ételeket.

2023. ápr. 24. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Szíved joga annyit költeni kajára, amennyit akarsz. Nem szomorkodok, annyira nem élek rosszul és tény, hogy az életem nem az evés körül forog. Azért, hogy a 4000-es pizza jelentse a minőséget, biztosan nem váltanék munkahelyet.
2023. ápr. 24. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

#4


Árbeli referencia pont volt a pizza, nem minőségi standard.

De értem, hogy van akinek nem fontos a kaja minősége, ill mást priorizál. Én simán csak azt gondolom, hogy jót és jól enni fontos, aki ezen spórol, ott komoly életmódbeli gondok vannak.

2023. ápr. 24. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
71%
Hasonló főzési skillekkel az elmúlt évben 772 ezret költöttem kajára, az napi alig több mint 2 ezer. Ehhez képest sok.
2023. ápr. 24. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Sok és magaddal cseszel ki, ha a legegyszerűbb ételeket sem vagy hajlandó megtanulni elkészíteni.

Gondolom, megy a péksüti, legolcsóbb felvágott, mirelit kaja, junk food és társai, amik nagyon egészségtelenek is hosszútávon és folyamatosan.

2023. ápr. 24. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
55%

Olyan nem létezik, hogy valaki nem tud főzni, 3-4 alapvető fogást - már bocsánat, de - egy betanított majom is képes prezentálni.

Az, hogy nincs kedve vagy nincs ideje valakinek, az oké, de mi bonyolult van egy 5 hozzávalós 5 soros recept lekövetésében?

A 4000 huf ráadásul pont egy olyan összeg, ami napi 3 tisztességes étkezésre nem elég, ha nem magadnak készíted el...

Főzz!

2023. ápr. 24. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
55%

“A 4000 huf ráadásul pont egy olyan összeg, ami napi 3 tisztességes étkezésre nem elég, ha nem magadnak készíted el...”



Na igen, ezt akartam kihozni én is a 7-es kommentemben, csak nem tudom, mennyire sikerült.

4000-ből jó ételeket FŐZNI lehet, de KÉSZEN venni semmiképp.

2023. ápr. 24. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
0%
Ja, de ha beleszámoltok egy éhbérnyi órabért ami elmegy a főzésre, mosogatásra, konyha takaritásra, rögtön nem éri meg. Az alapanyagok kb a rendelt étel árának a kétharmada.
2023. ápr. 24. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!