Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Feltörték a paypalom?

Feltörték a paypalom?

Figyelt kérdés
A beállításoknál az eszközeimnél van egy idegen eszköz ami nem én vagyok. Még csak tegnap regisztráltam. Valami dream2lte a neve. Akkor valaki máris belépett? Szükségem lenne a paypalra.. valaki tud segíteni mit csináljak így?
2023. márc. 29. 07:32
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet hogy a samsung galaxy s8+ telefonod jenelik meg dream2lte neven?
2023. márc. 29. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Feltörni rendkívül nehéz a paypalt, legfeljebb a belépési nevedet, jelszavadat használja illetéktelen. Ahhoz meg könnyű hozzájutni, ha valaki felelőtlen.

A telefonomon fizetős védelem van, megbízható cégtől. Az sem teszi lehetetlenné, de nehezíti.


Sok embernek van ilyen név jelszó párosa:

Mondjuk legyen Kiss Zsuzsa az illető.

fhnév:zsuzsa

jelszó:zsuzsu


Kérem szépen egy jelsó minimum így néz ki:

93K1q.4dS-wP2

És ez sem az igazi, lehetne hosszabb, cifrább.

De ez sem ér semmit, ha pl. egy fájlban tárolod.

Meg, ha mindenhol ugyanaz.

2023. márc. 29. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Betűkből és számokból áll a jelszavam.

Galaxynak miért dream2lte lenne a neve?

2023. márc. 29. 10:11
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy írták előttem, a dream2lte az egy Samsung telefon, gondolom, arról a telefonról jelentkeztél be, azért látod az előzményekben. Amúgy meg, ha parázol a PayPal fiókod biztonsága miatt, állítsd be a kétlépéses ellenőrzést. Bejelentkezéskor mindig kéri majd a jelszavad és küld egy kódot SMS-ben a telefonodra is, csak azzal tudsz bejelentkezni. Ha bárki megszerzi a jelszavad, a telefonodra érkező SMS nélkül akkor sem fog tudni bejelentkezni.
2023. márc. 29. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A 2 lépéses ellenőrzés az alap. És soha sehol semmikor ne írd be, vagy add meg a PayPal azonosítódat-jelszavadat. Csak és kizárólag a PayPal oldalán. És azt ellenőrizd is, hogy valóban a PayPal oldala és nem csak egy úgy kinéző. Ha így teszel, nem lopják el a pénzed. És telefonról ne bonyolíts ilyen akciókat, mert akkor a 2fator sem véd annyira, mivel mind2 faktor a telóra alapszik. Gépről vásárolj, telóra meg jön a 2faktor kód.
2023. máj. 13. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!