Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » GLS automatába rendeltem...

GLS automatába rendeltem csomagot utánfizetéssel. Lehetőség van ezt készpénzzel intézni?

Figyelt kérdés
Vagy csak kártyát fogad el az automata?

2023. márc. 28. 14:02
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Automatánál csak kártyával tudsz fizetni. Ha mindenképp kp van akarsz fizetni, én az ügyfélszolgálaton próbálkoznék hogy valahogy vigyék át egy csomagpontra.
2023. márc. 28. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Fenébe, nincs forint a kártyámon nos így majd jó borsos áron fogja átváltani....
2023. márc. 28. 14:27
 3/7 anonim ***** válasza:
69%
Mert euród van? Akkor pont, hogy jól jársz.
2023. márc. 28. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha csak nem milliokrol van szo olyan sokat nem bukhatsz.
2023. márc. 28. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha felhívod a GLS ügyfélszolgálatot, átkérheted kiszállításra a csomagot.
2023. márc. 28. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Euróm van igen, a határon élek, és ahonnan rendeltem, ott sokkal jobb akciók voltak a magyar weboldalon, mint a miénken... Középárfolyamon váltott kb 370 körül (42,600ft ->115eu), de 2-3 hete, amikor online próbáltam fizetni forinttal, akkor meg nevetséges 350-es árfolyamon akarta váltani. ( gondolom annyira nem erősödött meg hirtelen a forint azokban a napokban...)
2023. márc. 30. 00:08
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
A GLS szokott küldeni értesítést, amiben van lehetőség arra is, hogy módosíts a szállítás adatain, nem mindig, de én szoktam ilyet kapni, ott meg változtatni is tudsz azon, hogy hova kéred, ha nem jó az automata, akkor átkéred csomagpontra, és ott tudsz fizetni készpénzzel is. Ha nem kaptál ilyen e-mailt, az ügyfélszolgálatot felhívod, megoldják.
2023. márc. 30. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!