Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Miért fotózza le a boltban az...

Miért fotózza le a boltban az árus a végösszeget?

Figyelt kérdés

Van egy vegyes kínai bolt, ahova gyakran járok, mert útba van, plusz olcsó.

Ma az eladó lefotózta a monitoron a végösszeget. Telibe előttem. Csak nekem, senki másnak.

Miért?

Azt hiszi loptam vagy mi?


(Bocs, ha rossz kategória)


2023. márc. 13. 17:37
 1/6 anonim ***** válasza:
67%
Meg szoktam kérdezni, ha érdekel.
2023. márc. 13. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Csak 20-an álltak mögöttem, plusz a fizetéssel voltam elfoglalva.

Nagyokos...

2023. márc. 13. 17:48
 3/6 anonim ***** válasza:

Én azt nem értem mi az összefüggés a fotózás és aközött, hogy esetlegesen loptál-e?

Véleményem szerint, ha azt gondolta volna, hogy loptál, akkor a táskádat pakoltatja ki, meg a zsebeidet.

Lehet, hogy olyan valamit vásároltál, amit előtted már rég nem vett senki és arra kapott utasítást, hogy fotózza le, amikor olyan árut vásárol valaki, nem tudom. Engem mindenesetre cseppet sem zavarna, ha lefotózná a monitort, csak engem ne fotózgasson.

Amúgy, loptál?

2023. márc. 13. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
69%
Milyen nagyokos? A kínaiak mindig közvetlenek, simán megmondja, 2 másodperc alatt. Idejössz kiírsz egy ilyen kérdést és utána még okosozol is.
2023. márc. 13. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

#3


Nem loptam. Csak annyira nem tudtam hova tenni, hogy itt már mindenre gondoltam.

Olyan viszont volt már, hogy valamivel meggyanusítottak, amihez közöm nem volt. Bár az se lopás volt.

Hát mindegy.

Akkor nem gondolok egyből a legrosszabra...

2023. márc. 13. 19:54
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Mégis mi rossz van abban, ha lefotózza a maga előtt lévő monitort? Lehet, hogy valami hibát csinál a gép és azt mutatja a tulajnak, hogy nézd, itt van, erről beszéltem, hülye a gép, ezt csinálja, most lefotóztam. Nem?

Nem téged fotózott, nem a táskádat, stb.

Ha loptál volna, ki sem engednek a boltból, hanem rád hívják a zsandárokat. Minden kínai boltban ezer kamera van.

2023. márc. 13. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!