Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Most ez mi hogy ha az ember...

Most ez mi hogy ha az ember el akar adni facoobokon valamit mondjuk egy kerékpárt, akkor külföldiek írogatnak hogy ez még meg van??

Figyelt kérdés
Mi a céljuk, ezek ilyen tipikus átverős profilnak tűnnek. Valaszolok igen meg van mert kíváncsi vagyok hogy akar átverni, erre nem is válaszol semmit. Mi a céljuk??

2022. dec. 24. 09:49
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Atveres hat, radir hogy kell a cucc es fizet mindent, szallitast meg akar.tobbet is mint ennyiert arultad csak adj meg mindenfele adatokat, aztan 'veletlenul' tobbet utal, a kulonbozetet visszakeri valami kovethetetlen szolgaltatason keresztul, es a vegen visszafordittatja az egesz utalast.


Tiltsd le a p.csaba az elso uzenet itan, valaszolni sem kell.

2022. dec. 24. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Atveres
2022. dec. 24. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Az igen mit ki nem találnak ezek.
2022. dec. 24. 10:15
 4/5 Koplárovics Béci ***** válasza:
25%

"hogy ez még meg van?"


Amíg a magyar emberek pénzügyi és más szükséges ismeretei annyira alacsony szinten vannak, hogy képesek bedőlni ezeknek a csalásoknak, addig simán működni fognak és lesznek ilyen próbálkozások. Már az egy pozitív dolog, ha valaki gyanakodik, és itt rákérdez. Sajnos van olyan, aki rákérdezett, egyből írtuk neki többen is, hogy fix átverés, de volt annyira makacs, hogy látta benne az üzletet...

2022. dec. 24. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Én nem gyanakszom tudom hogy átverés, arra voltam kíváncsi mi a módszer mert nem értettem. A választ meg is kaptam.
2022. dec. 24. 12:07

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!