Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Nemzetközi adatszolgáltatás a...

Nemzetközi adatszolgáltatás a posta felé? Ez mit jelent?

Figyelt kérdés
Érdeklődtem egy csomaggal kapcsolatban ami M.O.ról Szlovákiába tartana, e-mailben, erre ez válasz jött, hogy nemzetközi adatszolgáltatást kérnek, csomagról legyek szíves mindent leírni , hogy eltudják kezdeni a nemzetközi kerestetést. Ez mégis mit akar jelenteni? Köszi a választ

2022. dec. 21. 13:37
 1/4 anonim ***** válasza:
Azt, hogy nem látják a szlovák posta rendszerét
2022. dec. 21. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Az oké, de mi közük ahhoz, hogy mi can a csomagban? Nem érten ...
2022. dec. 21. 16:39
 3/4 TappancsMancs ***** válasza:
Még nem volt ilyen esetem, de szerintem nem a csomag beltartalmára kíváncsiak, hanem a külső küllemi és külsőn feltüntetett adattartalomra. Olyanokra, hogy mekkora, milyen színű kartonban van, mivel van ragasztva és hol milyen adatok vannak rajta. Esetleg csomagszám, feladás helye és időpontja és hasonlóak.
2022. dec. 22. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, időközben megérkezett :)
2022. dec. 26. 20:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!