Eladás vagy hitel?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A családi ház az enyém lett, de zavar, hogy nem fizethettem ki a testvérem részét, illetve, hogy rohadt sok hitelt kellene felvennem hozzá, hogy rendbe lehessen tenni.

Ti eladnátok a megörökölt családi házat és új életet kezdenétek albiban ugyan,de máshol vagy pénzt/hitelt nem kímélve maradnátok a házban?


Köszi!

30/f



2022. dec. 19. 23:33
 1/4 anonim ***** válasza:
62%
Én minden egyes négyzetcentiméterét utáltam a családi háznak és a városnak is, így nem volt kérdés az eladás.
2022. dec. 20. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
75%

Hát, van családod, alaposan belakni?


Csak azért fizetni a giga rezsit, hogy tudj szaladgálni a kifingott boxeredben egyedül, nem éri meg. Főleg hitelre, meg mittudomén.


Add el, használd önrésznek saját lakás vásárláshoz, és sokkal előrébb vagy, mint hitelt meg rezsit nyögni valamiért évekig aminek az értékét (méret, funkciók) nem tudod realizálni

2022. dec. 20. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Miert nem fizethetted ki a testvered reszet? nem adja el neked vagy nincs ra penzed?

Ha o el akarja adni akko vegyel fel hitelt es fizesd ki neki. Annyira csak nincs szar allapotban hogy ne lehessen benne lakni. Mikor laktak benne utoljara?

Ha ugy orokolted meg hogy a szuleid benne laktak akkor szerintem te is tudsz benne lakni ha ok is tudtak. Viszont ha mar 10 eve uresen all akkor elhiszem hogy ujitani kell.

Minek fizetnel alberletre 100.000 et, amikor tudnal hitelre is ennyit fizetni, vagy kevesebbet de a haz a tied?

2022. dec. 20. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Szívesen élnél benne, nem túl nagy neked? Tesóddal meg tudod beszélni a dolgokat, avagy ő is ragaszkodik a házhoz? Mekkora hitelt szükséges felvvenned és milyen munkabér áll rendelkezésre?
2022. dec. 20. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!