Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ennyire megéri piac árusnak...

Karcsi022 kérdése:

Ennyire megéri piac árusnak lenni? Hogy működik?

Figyelt kérdés
Van egy fickó ismerősöm és a piacon árul zöldséget. Nem tudom, hogy alkalmazottként vagy termelő. De mivel nem látok bele a dolgokba, ezért vagyok itt. A lényeg: van egy nyitvatartása, de 18:00-kor zár a stand, de van, hogy már 15-16kor otthon van. Van, hogy hetekig nem ment be (a nyarat leszámítva), van, hogy napokig nem megy be, zárás előtt már 1-2oraval otthon van. Nem tudom mennyit kereshet, de piszok jól él, kb 2millios autó, két és fél szobás lakást bérel. Abszolút nem kell nyomorognia, van pénz mindenre. Szóval fel nem fogom ezt hogy csinálja. És ha ilyen jó biznisz ez komolyan bele kezdek én is...

2022. nov. 2. 16:26
 1/2 anonim ***** válasza:
Pörögnek rendesen a zöldségesek egészséges életmód stb...
2022. nov. 2. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Vannak akik igen, ő eléggé ritkán...
2022. nov. 2. 18:14

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!