Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ez a tollfelvásárló biznisz...

Ez a tollfelvásárló biznisz hogyan tud talpon maradni?

Figyelt kérdés
Mármint én egyszer nem láttam volna 20 év alatt, hogy bárki megállította volna. Piaci alapon kizárt, hogy annyit keressenek egy ilyen kvázi házalással, hogy abból fussa a bérre, meg a benzinre, kocsi szervizelésére stb.

2022. szept. 3. 10:07
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem idősektől tudnak fillérekért venni, mert olyan kevés nyugdíjuk van, hogy annyiért is eladják nekik.+ akik örökölnek, azok sem tudnak sokszor mit kezdeni annyi tollpárnával stb-vel. Valamiért biztos megéri nekik, ahogy az is, hogy lomtalanításokra járnak és összeszednek régi bútorokat, egyebeket. Gondolom nem gazdagodnak meg ebből, de a kicsinek is örülnek, mert normális bejelentett állást nem nagyon akarnak végezni, meg általában olyan alakok ezek, akik nehezen is kapnának munkát. Gondolom nem ez az elsődleges megélhetési forrásuk, inkább a segélyek, ez meg egy kis kiegészítés nekik.
2022. szept. 9. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!