Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mit csináljak most? Átverés...

Mit csináljak most? Átverés áldozata lettem

Figyelt kérdés
Rendeltem bőrkabátot, marhabőr megnevezés alapján a Facebook Market place-n. Egy héttel ezelőtt, ma reggel kaptam meg..egy kíai kabátot, 65 euróért hozta egy futár. Vigyázzatok, mert csalók vannak a Market Place-n. Most néztem márkás cipőket is árulnak, Nike megnevezéssel.

2022. szept. 13. 12:18
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
95%
Aki marketplace-en filléres dolgokon kívül egyebet vásárol, vagy értékesebb dolgot nem személyesen vesz át, az meg is érdemli!
2022. szept. 13. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
93%
nem értem 25 ezer egy műbőr kabátért nagyon baráti ár. Amúgy én is láttam olyan hirdetést hogy vadiúj ktm kerékpár 40 000 ft-ért eladó, aki ennek bedől az már az ő hülyesége.
2022. szept. 13. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
Ti annyira tudjátok, hogy ki mit érdemel. 11. Ne akard tudni, hogy te mit érdemelsz én szerintem. Én is tudok ítélkezni, nem csak te. Eldöntsem hogy mennyit ér az életed? Akarod hogy ítélkezzek feletted? Ha te meg tudod mondani hogy én mit érdemlek, akkor én is el tudom dönteni hogy te mit érdemelsz. Elvágre egyen rangúak vagyunk. Te is ember vagy, én is ember vagyok.
2022. szept. 13. 15:44
 14/20 anonim ***** válasza:
100%

És megírta ugyanezt privátba! 😝

Kispofám, talán nyeld inkább le a békát, mert itt akárhogy nézzük, a saját hülyeséged (de legalábbis naivitásod) áldozata lettél.

2022. szept. 13. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

"Elvágre egyen rangúak vagyunk. "


Aki 25 ezerért akar marhabőr kabátot vásárolni azt nem tekintem egyenrangú embernek.

2022. szept. 13. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
Nem vagyunk egyen rangúak. Én különb vagyok nálatok. Tévedtem, bocsi.
2022. szept. 13. 17:17
 17/20 BeefEater ***** válasza:
Ha bankkártyával fizettél akkor valószínűleg (vannak kivételek) reklamálhatsz a bankodnál, hogy átvertek és akkor vissza tudják téríteni a pénzedet. Ehhez persze tudnod kell bizonyítani, hogy átvertek.
2022. szept. 13. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
100%
#16 Persze, hogy különb vagy, hiszen a haranggörbe baloldalán vagy.
2022. szept. 13. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

#16

Igen, különb, csak negatív előjellel.


Hiszékeny vagy, ez pedig átverhetőségedet okozza.

Feltétel nélkül hittél az eladónak, még azt a lehetőséget sem teremtetted meg magadnak, hogy mérethibára hivatkozással visszacsinálhassad az üzletet.

2022. szept. 14. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Linkeld már be azt a hirdetést amire ugrottál...


Tényleg kíváncsi vagyok, hogy tényleg átvertek, vagy csak nem értetted mit veszel.

2022. szept. 14. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!