Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Új szolgálatások, szakmák,...

Új szolgálatások, szakmák, tevékenységek. Mi az ami kiemelten jövedelmező?

Figyelt kérdés

Egy átlagos ember vagyok, üzleti diplomával, némi műszaki és közepesen erős informatikai tudással, de igazából nem ezeket szeretném hasznosítani, de a készség adott.


Van némi tőkém (nem sok, de nem az egyik napról élek a másikra, illetve ha eszközre van szükség azt be tudom szerezni). Van stabil bevételem, de van egy kis szabadidőm is, amit hasznosítanék, mert azt érzem, hogy a jelenlegi irány idővel ki fog futni. Szívesen nyitnék új területek iránt.


Elsősorban nem alkalmazotti létre gondolok. Vannak ötleteim és terveim, azért tettem fel mégis a kérdést, hátha itt valaki lát olyan fejlődő területet amibe megéri energiát fektetni, és mondjuk fél-egy év alatt egy olyan szintre fejlődni, hogy akár valódi alternatívája legyen jelen tevékenységemnek.


Szándékosan nem írok konkrétumot, mert nem szeretném, hogy az egy irányba terelje az ötleteket, hiszen pont az a cél, hogy ne a klasszkus, közismert dolgokban gondolkozzunk.


MLM és ehhez hasonló dolgok kizárva, valódi értékteremtésben vagy üzleti tevékenységben gondolkozok.



2022. aug. 26. 21:29
 1/4 anonim ***** válasza:
40%
Szerintem, nyiss egy bizniszt, ahol ingyen adsz tanácsokat, ötleteket jövedelmező vállalkozásokhoz
2022. aug. 26. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Szerintem a nyilvános ötletelés minden fél hasznára lehet.


Egyébként bármilyen érdekes, de a minner.hu azt csinálja amit írsz és elég jól él belőle. Ilyenkor a kapcsolt szolgáltatások hoznak pénz.

2022. aug. 26. 22:02
 3/4 anonim ***** válasza:
Akkor hajrá!
2022. aug. 26. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Pedig pont konkrétumok nélkül nem lehet értelmes választ adni.

Én személy szerint munka mellett elkezdenék könyvelni...

2022. aug. 27. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!