Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Normál esetben elvárás lenne...

Normál esetben elvárás lenne a mai világban, hogy visszajelezzenek annak is, aki nem kap meg egy állást, kiváltképp, ha nem sokan jelentkeztek?

Figyelt kérdés
Különben honnan tudni, meddig kell várni (esetemben ez most számít kicsit). Kb. 4 napja volt interjú.

2022. júl. 13. 11:46
 1/7 anonim ***** válasza:
76%
Nem.
2022. júl. 13. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Milyen különös, én meg ezt teljesen egyértelműnek tartottam... köszönöm!
2022. júl. 13. 11:57
 3/7 anonim ***** válasza:
66%
Nem.
2022. júl. 13. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Igen, köszönöm, megkaptam a választ! Ez számomra egy érdekes dolog most :)
2022. júl. 13. 12:39
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
A korrekt cégek általában visszajeleznek, szar bürokratikus magyarok nem szoktak.
2022. júl. 13. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Ez szociális intézmény ráadásul. Bár úgy rémlik, leszögezik azért lassan mindenhol, hogy mindenképp visszajeleznek, csak utána legfeljebb tojnak rá.
2022. júl. 13. 14:29
 7/7 anonim ***** válasza:
Jó volna, de nem szoktak, ellenben olyannal is találkoztam már, frissen feltett hirdetésre jelentkeztem, másnap már jött az e-mail, hogy x ember jelentkezett, lefolytatták a kiválasztást és nem rám esett a választás, stb, furcsa volt ez a villámtempó, mégha fele se volt igaz, de annyiban jó, hogy legalább tudtam, hogy onnan már nem kell várni semmit.
2022. júl. 13. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!