Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Érdemes most befektetni pár...

Érdemes most befektetni pár százezer forintot?

Figyelt kérdés

A tartalékom már megvan. Illetve van egy kevés kriptom és részvényem(amit persze tavaly vettem jó magas áron), azon gondolkodom érdemes-e a most vásárolni még.

A opció: veszek magyar részvényeket, mert most alacsonyan van az áruk

B opció: veszek ethereumot/bitcoint fele-fele arányban, mert nagyon alacsonyan van az áruk, viszont jóval nagyobb benne a kockázat

C opció: nyűjtögetek tovább, amiből majd állampapírt veszek, de az minimum még egy év, addig nincs hozam

A D opció a külföldi részvénycsomag lett volna, de eléggé felpattant az áruk a napokban, illetve a forint is nagyon beesett a váltáshoz



2022. júl. 10. 12:03
 1/4 anonim ***** válasza:

"C opció: nyűjtögetek tovább, amiből majd állampapírt veszek, de az minimum még egy év, addig nincs hozam"


Miért? 1000Ft-ért is lehet állampapírt venni.


Én A-t választottam mostanában, aztán hogy igazam lesz-e majd kiderül...

2022. júl. 10. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Mert a banki fix költségek elviszik a kamat egy részét. Szerintem úgy 1-2milliótól éri meg.
2022. júl. 10. 14:19
 3/4 anonim ***** válasza:
Csak byc, engedd el az ethet
2022. júl. 10. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
#2: A kincstárnál teljesen ingyenes a számlavezetés.
2022. júl. 10. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!