Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Crypto.com-on hogy lehet...

Crypto.com-on hogy lehet kifizetni HUF-ban az OTP kártyáról huf-ban befizetett összeget?

Figyelt kérdés

Röhej, hogy befizetni betudtam forintban a kártyámról, de kifizetni már nem ugyanarra a kártyára.

Ha rámegyek: Accounts > Fiat Wallet > Transfer > Withdraw (kifizetés), akkor ilyen eurós SEPA bank transfer akármi jön be és azt is akkor tudom aktiválni, ha már egyszer befizettem eurót.

[link]

[link]


3 fajta kriptovalutában van amúgy a pénzem most 122ezer (129-et fizettem be).

Nyilván forintban akarom visszafizetni a kártyámra, mert a sz** árfolyam miatt még ennyit se érne a pénzem. De ha csak euróban lehetséges, akkor légyszi írjátok le részletesen hogyan működik crypto app-ban a kifizetés.


Meg nyilván vannak ezek a ruby meg midnight blue (utóbbit lehet meg is igénylem) kriptokártyák, de én alapvetően nem akarok komolyabban foglalkozni kriptozással így nem is akarom a pénzem kripto-ban tárolni, de az fontos lenne, hogy normálisan vissza tudjam fiat pénzbe is igényelni az összegem (lehetőleg forintba).



2022. jún. 21. 21:20
 1/2 anonim ***** válasza:
Sepa withdraw, menj tovább és majd írja milyen adatokat kér (iban bankszámlaszámod stb.), eurot majd átváltja a bankod. Máshogy nem lehet kiutalni és talán mindig mindenhol a sepa be és kiutalás a legkedvezőbb ( kivéve ha van ingyenes promóció kártyás vásárlásra)
2022. jún. 22. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha először kell beutalni eurot, akkor meg utald be azt megkapod úgyis, máshogy nem fogsz tudni tovább lépni.
2022. jún. 22. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!