Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Amazontól rendelt csomag...

Amazontól rendelt csomag megérkezett de nem voltam otthon akkor rögtön másnap újra megpróbálják kézbesíteni?

Figyelt kérdés
Nem voltam itthon szóval becsengetett futár nem nyitottam ajtót semmi nem volt a postaládában semmi sms nem jött semmi hívás. Este jött email Amazontól hogy a kézbesítés sikertelen volt. Azt írják a cég neve ran into an issue when attempting your delivery. They will try again mit jelent az hogy try again later azt jelenti hogy következő munkanapon vagyis ma újra próbálják? Negyed ötkor le kell lépnem lehet hogy azelőtt kihozzák a csomagot? A cég amit írnak valami külföldi név és külföldi telefonszámokat látok magyar számot nem ezért nem tudom hivatalosan kitől kérdezzem meg gondoltam megkérdezem itt hátha valaki járt így Amazonnal kösz
2022. jún. 15. 11:31
 1/5 anonim ***** válasza:
Nyomonkövetési szam van? Melyik futár?
2022. jún. 15. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Na ez durva. Egész nap itthon ültem és senki sem csengetett. Most kiírta a rendszer, hogy megpróbálták átadni nekem a csomagot délelőtt de nem értek el. Pedig tényleg itt ültem, biztos hallottam volna, ha kopognak vagy csengetnek. A társaság neve Pitney Bowes, de itt Magyarországon semmit sem találok erről, csak külföldi telefonszámokat találok. A címemet biztosan jól adtam meg.
2022. jún. 15. 16:14
 3/5 anonim ***** válasza:
Nyomonkövetés szerint hol a pakk?
2022. jún. 15. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Azt írja hogy "In Transit" és amikor megnézem a további adatokat akkor kiírja hogy kétszer jártak a lakásomnál.
2022. jún. 15. 20:57
 5/5 A kérdező kommentje:
Közben megvilágosodtam aztán összezavarodtam. Van egy cég, Pitney Bowes ők elküldték Magyarországra itt DPD vette át. DPD rendszere azt írja 2 napon keresztül 1-1 konkrét időpontra (órával is meghatározott) hogy "A kiszállítást végző kirendeltségen". Nem látok olyant külön feltüntetve hogy próbálkoztak volna csomagot idehozni, nem tudom az "A kiszállítást végző kirendeltségen." belül a kirendeltség a lakásomat jelenti vagy az ő raktárjukat. Csak azért mert Amazonon úgy van feltüntetve hogy a futár kétszer kijött a lakásomra a DPD honlapján meg nem látom ezt. Ha jól értem akkor nekik még csak most jutott be a csomag a raktárjukba és hamarosan jönnek hozzám az hogy Amazonon meg az van írva hogy már kétszer itt jártak az valami hiba a rendszerben. Jól értem? Ez lehet? Össze vagyok zavarodva.
2022. jún. 15. 21:26

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!