Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Babakötvényt elvehetik a...

Babakötvényt elvehetik a szüleim? 18/F

Figyelt kérdés

Lejárt nem rég és szüleim felvették, de nem akarják ide adni. Szerettem volna elvenni belőle egy kis pénzt ((az mindegy most mire)) viszont azt mondták erre ők nem adnak pénzt.

Azt olvastam a szülők nem befolyásolhatják mire költöm. Ez igaz?



2022. jún. 11. 18:37
 1/8 anonim ***** válasza:
93%
Hivatalosan nem. Neked bele kellett egyezned, hogy felvegyék. Aztán odaadtad nekik.
2022. jún. 11. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi!
2022. jún. 11. 20:38
 3/8 anonim ***** válasza:
61%
Ott rontottad el, hogy valahogy engedted nekik felvenni. Miért hagytad ők vegyék magukhoz a pénzt?
2022. jún. 11. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

"Miért hagytad ők vegyék magukhoz a pénzt?"


Mert 18 éves, és nyilván nem ért hozzá, valamint nem gondolta, hogy nem kapja meg a szüleitől.


Ezt hívják bizalomvesztésnek...

2022. jún. 12. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Az ember időnként rájön, hogy a szülei jobban szeretik a pénzt, mint őt. Sajnos nálunk is volt ilyen, mikor visszakérték a nászajándékot, miután úgy döntöttek, hogy nem jönnek el az esküvőmre.
2022. jún. 12. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Így van. Nem gondoltam, hogy ez tennék. Annyit mondtak könnyebb felvenni a pénzt így, kevesebb a papír munka. Azt mondták utánna át utálják. Erre a ház újítást tervezik a pénzből és hitegetnek, hogy majd ha valami fontosat kell akkor ide adják.

A bizalom 0-ra esett.

2022. jún. 14. 10:46
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

"A bizalom 0-ra esett."


Nem csodálom...

2022. jún. 15. 04:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Végül mi lett?
2023. jan. 10. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!