Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Amazonon van lehetőség visszat...

Amazonon van lehetőség visszatérítés kérni?

Figyelt kérdés

Mostmár többedik alkalommal érkezett úgy csomagom, hogy útközben megsérült a csomag. Általában vagy csak egy pukkanós borítékba dobják bele vagy ha több dolog van, akkor egy kartondobozba, de töltőanyag nélkül.

A termék használható, de ennyi pénzért elég bosszantó, hogy esztétikailag hibás. Pl. ha könyvet rendelek, el lehet még olvasni, de elég bosszantó, hogy viharvert állapotban érkezik.

Olyan opciót találtam csak, hogy visszaküldéssel lehetséges a termék árát visszakérni. Én örülnék, ha csak pár dollárt visszakapnék azért, mert értékcsökkent lett a termék mire megérkezett.


2022. máj. 26. 12:48
 1/4 anonim ***** válasza:
Mit írt az ügyfélszolgálat vissza?
2022. máj. 26. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Amit találtam ott opciókból lehet választani, hogy mi a problémám. Egyik se ehhez kapcsolódik, mert ilyenek vannak, hogy nyomkövetés, címváltás, jobb áron találtam stb. Kiválasztottam, hogy probléma a szállítással mert még talán ahhoz áll a legközelebb. Egy robothoz dobott aki elmondta, hogy ki lett szállítva a csomag.
2022. máj. 26. 16:04
 3/4 A kérdező kommentje:
Utána 3 emberhez kapcsoltak jobbra-balra. Mindenkinek külön le kellett írnom, mi a probléma. Az egyik beközölte, hogy mit problémázok, nem is volt drága
2022. máj. 26. 16:31
 4/4 anonim ***** válasza:

Igen lehet visszatérítést kérni, de nem mindegy, hogy mi a probléma.

Egyszer poharat rendeltem Amazonról, ami törve érkezett meg (10$), beszéltem a supportal ahol először azt akarták, hogy küldjem vissza, de amikor írtam, hogy a visszaküldés ára több lenne mint a terméké (20$), simán visszautalták a termék árát.


Értékcsökkenés miatt nem hiszem, hogy visszaadnák az árát, de küldenek újat, cserébe te feladod a régit. (Ebben az esetben ők visszaadják a szállítási költség árát, szóval neked nem kerül semmibe)

2022. máj. 27. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!