Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mibe érdemes befektetni? Ti...

Mibe érdemes befektetni? Ti mibe fektetitek a pénzt?

Figyelt kérdés
Szeretném befektetni valamibe a pénzem, mert így csak rohad a forint a számlámon. Hogy érdemes elindulni, honnan tudhatom, mibe lenne célszerű fektetni?
2022. ápr. 8. 21:31
 1/10 anonim ***** válasza:
44%
magamba, tudásomba
2022. ápr. 8. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
38%
menyi pénz? Én PMÁP-ba, havonta 50et kamatozik. Amit szintén befektetek.
2022. ápr. 8. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
38%

Eloszor is magadba. Ha fel-1 milliod van es minimalbert keresel akkor 3-6 honap alatt siman meg tudod duplazni a fizetesed ennyibol.


Utana meg barmibe, attol fugg milyen vagy mit akarsz elerni. Nekem van reszveny, etp, kripto, allampapir es ingatlan is. Jol diverzifikaltan

2022. ápr. 8. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
#3 A magamba fektetés már megvolt. Villamosmérnök bsc + msc, jól is keresek vele. Csak a pénzt nem szórom el ezért csak termelődik, de nem tudok mit kezdeni vele. Pénzügyi ismeretem minimális ehhez.
2022. ápr. 8. 21:42
 5/10 anonim ***** válasza:
28%
Ha sok van, akkor egyértelmű ingatlan. Hol végeztél? Milyen szakirány?
2022. ápr. 8. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
#5 BME VIK az alap és a mester is. Beágyazott rendszerek szakirány. Annyira nincs sok még, hogy ingatlanba tudjam rakni. Meg nem is nagyon akarnám, így is nagyon elszálltak már az árak, szerintem nem fog annyit tovább növekedni.
2022. ápr. 8. 21:47
 7/10 anonim ***** válasza:
34%
Dehogynem. Amíg van kereslet addig simán emelnek. Vegyél PEMÁP-ot addig, azzal jársz a legjobban. Mióta dolgozol? Vért izzadtál a BME-n?
2022. ápr. 8. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Pesti ingatlan.
2022. ápr. 8. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ha keves a pénz akkor a tudasodba magadba fektetnem, ha sok akkor az infláció felett fizető prémium állampapírba. Ingatlan és részvény saját meglátásom szerint nem ad annyit mint az. Aztan biztosat nehéz mondani.
2022. ápr. 9. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
9es ez igaz, viszont az ingatlan az ertektarto, ertsd no az ara. A pmap nal a toke fix.
2022. ápr. 9. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!