Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Sok alapítvány csak az adószám...

Sok alapítvány csak az adószámot adja meg. De hogyan tudok nekik pénzt küldeni, ha nincsen bankszámlaszámuk, én pedig külföldön vagyok?

Figyelt kérdés
Nem Magyarországon élek, ezért kérdezem. Vagy lehet adószámra is küldeni, csak én maradtam le valamiről?
2022. ápr. 1. 08:35
 1/3 anonim ***** válasza:
60%

Másodlagos azonosítónak be lehet állítani az adószámot, kérdés, hogy ezt megtették-e.

Ha ez nem történt meg, akkor viszont kérdezz rá az alapítványnál.

2022. ápr. 1. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
86%

Felmész a weboldalukra és ott meg fogod találni a számlaszámukat is.


Azért adják meg az adószámukat, mert most SZJA 1%-ot gyűjtenek.

2022. ápr. 1. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

"Felmész a weboldalukra és ott meg fogod találni a számlaszámukat is."


Az első dolog volt, amit megtettem. De úgy tűnik, nem divat. A nagyobb szervezeteknél talán, de én kisebbeknek szeretnék "felajánlani". Én igazából azt sem értem, hogy bankszámla nélkül hogyan működnek. Ez egy példa, de irodát csak bérelni kell. Vagy telefonelőfizetés stb.

2022. ápr. 2. 01:49

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!