Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mi lehet még olyan értékes a...

Mi lehet még olyan értékes a jövőben mint a bitcoin és ethereum?

Figyelt kérdés
Tudom nem lehet tudni de te szerinted mi lehet még olyan értékes a jövőben mint egy bitcoin vagy ethereum? Szóval milyen altcoint lenne érdemes vásárolni? Melyeket?

#Kriptovalutát
2022. márc. 23. 20:44
 1/3 anonim ***** válasza:

A bitcoin es az ethereum :)


Persze leeht hogy a sok szar shitcoin kozuk talalsz valamit amit megtolnak de vagy tul hamar eladod majd vagy tul keson...

2022. márc. 24. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Na ebben van valami. Kár hogy annak idején nem hallottam a bitcoinról. Ahogy magamat ismerem biztos bányásztam vagy vettem volna és most gazdag lennék nem egy nulla. Akkor már ezekből nem lehet meggazdagodni komoly tőke nélkül? Azért én ingyenes coinokat bányászok.
2022. márc. 24. 19:20
 3/3 anonim válasza:
Algorand előtt szerintem nagy jövő áll.
2022. márc. 25. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!