Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » A pénzügyi tanácsadók házalós...

A pénzügyi tanácsadók házalós munkát csinálnak?

Figyelt kérdés
Én mindig is azt hittem,hogy irodában nyomják a szöveget :O
2010. szept. 13. 22:23
 1/5 anonim ***** válasza:

Az attól függy, hogy mivel foglalkozik.

Én évekig az voltam és nem házaltam.

Céges ügyfelek jöttek az irodánkba tárgyalni.

2010. szept. 13. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem feltétlen. Én például direkt megkerestem egyet, akit ajánlottak és nem is bántam meg, mert nagyon rendes, odafigyel a dolgaimra helyettem is :)
2010. szept. 13. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én is az vagyok, már mint alkusz, és NEM házalok! Persze az is igaz, hogy nagyon sokan nevezik magukat pénzügyi tanácsadóknak, ezért azt mondom, hogy érdemes megnézni, hogy mennyire komoly a cég, akinek partnereként tanácsadóskodnál!
2010. szept. 14. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
ING biztósító
2010. szept. 17. 13:23
 5/5 anonim ***** válasza:

És miért nem egy alkusz céget választasz? Az több társasággal van kapcsolatban, nincsenek visszaírások, nincs teljesítménykényszer, van viszont változatos munka, igazi segítség, és nagyon tisztességes, napra pontos jutalékfizetés!!! Ami sajnos nem minden cégnél van így...

Ha tényleg érdekel, akkor személyesen tovább tudjuk beszélni, én szívesen segítek!

2010. szept. 27. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!