Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hogy lett ilyen sok embernek...

Hogy lett ilyen sok embernek 1 millió Ft feletti jövedelme hirtelen? Bárkivel beszélek megkeresnek ennyit simán, mindenhol ezt hallom.

Figyelt kérdés

2022. febr. 27. 18:00
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
22%
azért 1 millió nem sok.. ~3000 euró sincs. Nemzetközi környezetben ez aprópénz. Még egy mosogató is megkeresi ennek a felét havonta.. igaz nem Mo-on.
2022. febr. 27. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
72%
11-es, ez igen hasznos, köszönjük. Mi Magyarországon lakunk.
2022. febr. 27. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:
Mo-n is nagyon könnyen meg lehet keresni, kamionsofőr, műkörmös, villanyszerelő. csak nem diplomás irodai munkákban kell gondolkodni
2022. febr. 27. 20:54
 14/24 anonim ***** válasza:
83%
Akkor mi a kerdesed?
2022. febr. 27. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
100%

Én sem értem, mit akarsz tudni?

Igen, van, aki ennyit keres. Akkor most jó?

2022. febr. 27. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
100%

"Bárkivel beszélek megkeresnek ennyit simán, mindenhol ezt hallom."



Engem még nem kérdeztél meg. :)

Éves szinten én is keresek efölött. De havi szinten már nem. Még a felét sem.

2022. febr. 28. 04:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
100%
Én meg bárkivel beszélek, mindenki azt mondja, hogy a garantált bérminimumot kapja vagy esetleg afölött egy kicsivel. Úgy tűnik, más körökben forgunk.
2022. febr. 28. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:

"Hogy lett ilyen sok embernek 1 millió Ft feletti jövedelme hirtelen? Bárkivel beszélek megkeresnek ennyit simán, mindenhol ezt hallom."


"Mo-n is nagyon könnyen meg lehet keresni, kamionsofőr, műkörmös, villanyszerelő. csak nem diplomás irodai munkákban kell gondolkodni"


Most akkor te "troll-e vagy"?

A saját kérdésedet válaszolod meg?

Vagy másik fiókodról akartál magadnak kommentelgetni, csak elfelejtetted melyikkel vagy bejelentkezve?

2022. febr. 28. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
#12 én is Mo-on lakom mégis egy Brüsszelben lévő cégnek dolgozom. Ezért ez a mai világban nem ördöngösség.
2022. febr. 28. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
51%

Sokkal többet is lehet, de ezek az emberek NEM ALKALMAZOTTAK :)

Nekem is van 1 ismerősöm, aki havi nettó 4-5 milliót keres - megvesz egy lepukkant lakást mondjuk 22 millióért, felújítja 3 milliós anyagköltségen, aztán eladja 32 millióért... havi átlag 1 lakást elad, van forgópénze, és napi 12 órát dolgozik a lakáson (amúgy nem ért semmihez, mezőgazdasági érettségije van, van benne tűz, elszánt, egyedül csinálja a felújítást).

2022. febr. 28. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!