Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Beszéljek apával arról hogy...

Beszéljek apával arról hogy szálljon be bitcoinba? Most hogy olcsó?

Figyelt kérdés
Elmagyaráznám neki mi ez pontosan stb.
2022. jan. 23. 17:48
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
86%
🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️
2022. jan. 23. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
91%
Ne.
2022. jan. 23. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
53%
Vegyetek, amennyit csak bírtok!
2022. jan. 23. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
78%
Éppenséggel beszélhetsz vele, de játékpénznél többet ne tegyetek bele. Félő, hogy rávennéd édesapádat, hogy az összes megtakarítását tolja bele egy az egyben. Na az lenne szép bukó!
2022. jan. 23. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
97%
Igen, erdemes a lakast is beforgatni. Max ha nem jon ossze beszelhetsz vele a blahan valo koldulas muveszeterol is
2022. jan. 23. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

"Elmagyaráznám neki mi ez pontosan stb."

A magyarázathoz légyszives vegyél hozzá engem is. Tájékoztasd Édesapádat légyszives arról is, hogy van egy öreg 60 éves fószer ismerősöd a gyakorin, aki 30 éve tőzsdei spekuláns, és mostanában jókat keres azzal, hogy a BTC esésére "játszik".

Mellékeltem lent egy képernyőképet, a jobb alsó sarkát figyeld, ott van a pénteki short nyitás, és a ma esti lezárása.

Amikor 43300-ról 38580-ig esett az árfolyam, én még láttam potenciált az esésre. Hosszú lenne most a komplett elemzést leírni, hogy mi vezetett erre a döntésre. De megshortoltam a bitcoint pénteken. Ma, vasárnap este zártam be 35140 dolláron.

Az Instaforexnél vezetett egyik 10 ezer dolláros számlámon adtam el pénteken és vettem vissza ma, és két nap alatt 3000 dollárt kerestem vele.

Szóval csak óvatosan fiatalember!

A tőzsdei kereskedés, a spekuláció - a spekuláns, az egy szakma! Ezt én 30 év alatt rendesen megtanultam. Ez mellett még mással is foglalkozom, de keresek pénzt spekulációval is. Én még nem venném azt a nagy tétel bitcoint, mert én a 30 év tapasztalattal még nem látom az alját a BTC görbéjének. Lehet, te fiatalon látni véled, de én öregen nem látom! És én addig még bizony shortolni fogom a bitcoint, és keresni fogok azzal, hogy a csökkenésére fogadok!

Szóval tessék ezt a kommentet is megmutatni Édesapának!

Itt a kötés: [link]

2022. jan. 23. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Ajánlom megnézésre: [link]
2022. jan. 23. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Tényleg jó, #7-es! #6 voltam.
2022. jan. 23. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
igen, Vágási Feri is beszállt a zinternetbe, faterod is nyugodtan beszállhat a bitkonba
2022. jan. 24. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Mert te talán tudod mi az? Halljuk.
2022. jan. 24. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!