Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » A csekkjeimet betudom fizetni...

A csekkjeimet betudom fizetni itthonról is? Karanténba vagyok

Figyelt kérdés
Tehát nekem mindig papír csekk formájában küldik a fizetnivalót, viszont most karanténba vagyok, betudnám fizetni banki átutalással a csekkjeimet? Nem lesz belőle kavarodás? Hogy pl következő hónapban már nem papíron küldik ki?
2021. dec. 13. 10:12
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Valamint hogyan, honnan tudom ezt megtenni?
2021. dec. 13. 10:12
 2/11 anonim ***** válasza:
icsekk applikáció vagy simple. Vagy utald el a szolgáltatónak.
2021. dec. 13. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

A csekkjeidet és átutalással pl. akkor tudsz fizetni, ha van bankszámlád és hozzá netbankos belépésed.

Nem lesz kavarodás - következő hónapban is papíron fog jönni - amíg le nem mondod.

2021. dec. 13. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Ha van a csekken QR kód, akkor be tudod fizetni iCsekk alkalmazással.

De simán át is utalhatod, közleményben a befizetőazonosítót megadva.


Kavarodás nem lesz belőle, csak azt nem értem, hogy ha át is tudod utalni, akkor mi a penészes kenyérért kérsz még mindig sárga csekket? Elavult és nehézkes, időrabló dolog.

Számtalan szolgáltató még kedvezményt is ad, ha csekkről online fizetésre váltasz.

2021. dec. 13. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Értem. Van egy rakás csekkem amin nincs határidő. Ezeket mikor kell befizetnem? Valami kommunális adó meg gépjármű adók, ilyesmik.


Eddig soha nem én intéztem a csekkeket. Nem értek hozzá egyáltalán.

2021. dec. 13. 10:49
 6/11 anonim ***** válasza:
Kommunális adó és gépjárműadó az szeptember 15 volt, úgyhogy add fel őket.
2021. dec. 13. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

"kenyérért kérsz még mindig sárga csekket? Elavult és nehézkes, időrabló dolog."


Én elmondom Neked:

A múltkor váratlanul kórházba kerültem, a kórházban nincs wifi (meg nekem nincs mobilinternet), ezzel szemben egy családtagomnak elmondtam, hogy itt és itt van a csekk, menj el, légy szíves, fizesd be.

Más: nemrég behalt a számítógépünk, SEMMIT nem tudtam fizetni, ugyebár átutalással sem, a számgépes ismerősünk meg 10 napig nem ért rá.

Szintén csekkes befizetés lett a vége.

2021. dec. 13. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
#7: Ezek ritka kivételek, szóval nem indok.
2021. dec. 13. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
#7 számítógép, telefon, tablet, sőt még okostv is használható online befizetésre, nagyon őskori körülmények kellenek, hogy ne sikerüljön. Telefonommal bármit befizetek egy gombnyomásra.
2021. dec. 13. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Annyira "szeretem", hogy képtelenek vagytok más ember helyébe beleképzelni magatokat :-(

Nem mindenki él városban, nem mindenkinek van mobilnetje - sőt, tovább megyek: nem mindenkinek van okostelefonja!

Ami az egyik embernek természetes, az a másiknak nem.


Vidéken vannak olyan helyek, ahol isntabil az internet, sokan nem használnak okostelefont, vannak helyek, ahol NINCS TÉRERŐ - bármily meglepő, stb.

Nem csak nagyvárosban és nem csak fiatalok élnek.

2021. dec. 13. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!