Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Van olyan kriptovaluta amivel...

Van olyan kriptovaluta amivel havi szinten lehet keresni? Többi lent

Figyelt kérdés

Még elég kezdő vagyok ebben és úgy hallottam, hogy több év mire ezekkel nagyobb összeget lehet keresni.

Én viszont csak jövedelem kiegészítésre szeretnék befektetni, mondjuk 100e-150e ft szeretnék havonta kivenni. Ez lehetséges vagy a kriptovalutázás csak több hónap/év alatt lehet nyereséges és nem kivitelezhető a havi rendszeres pénz kivétel?

Ha megoldható esetleg adnátok ötleteket melyikbe érdemes fektetni és mekkora összegeket?

Ha hülyeséget mondok kérlek ne szóljatok le, még csak most tanulmányozom, hogy megéri-e, viszont mindenhol ezt hallom h x év után lesz csak ebből nyereség, én meg nem meggazdagodni szeretnék belőle, csak jövedelmet kiegészíteni, és nem tudom, hogy ez lehetséges-e!?


2021. nov. 25. 12:21
 1/3 anonim ***** válasza:
65%

'mondjuk 100e-150e ft szeretnék havonta kivenni.'


Sajnos csak olyat tudok amiből 1.000.000-t lehet kivenni havonta.

2021. nov. 25. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Egy eegi kriptos mondas:

Tudod hogy kell 1 millio dollarnyi bitcoint elerni?

Ugy hogy veszel 2 millio dollarra es probalsz kereskedni vele

2021. nov. 25. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 passzív jövedelem válasza:
Attól függ mennyit szeretnél beletenni, van olyan amiből havonta kitudod szedni ezt a pénzt. írj privátot.
2021. dec. 5. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!