Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Melyik kriptovalutát éri meg...

Melyik kriptovalutát éri meg most venni?

Figyelt kérdés
10000 ft-ot fektetnék bele. Most szerintetek melyik fog nagyot ugrani?

2021. nov. 17. 17:07
 1/5 anonim ***** válasza:
29%
Hozom a kristálygömböm!!!!
2021. nov. 17. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
Bitcoin, ugy eddig mint ezutan
2021. nov. 17. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ezt nem lehet tudni. Vettem 25 ezerert shiba inut. 2 hete felment 145-re en barom meg nem adtam el, most 85 ezernel jar. Abszolut spekulativ tippmix volt reszemrol. 10 ezer nem penz, sztem varj mig bezuhan a piac, kriptonal eleg gyakori a nagy fluktuacio 1 even belul lesz erzekelheto eses majd emelkedes is valszeg. Most is ki lehetne fogni egy egy jol teljesito kriptot, de hogy melyik az, ember legyen a talpan aki megmondja. De akkor kell venni, ha az egesz piac bezuhant altalanossagban es akkor is tobb felet, hogy kicsit diverzifikald. Erre nem hogy 10 ezer, meg 100 rongy is keves lenne.
2021. nov. 17. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A shiba inuval mostmar várd meg a Krakent meg a robinhoodot


Egyébként meg ja, full spekuláció mozgatja mindet.

Vagy a bálnák akciói.

2021. nov. 17. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100e
2021. nov. 18. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!