Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Jófogáson ha nem választok...

Jófogáson ha nem választok szállítási módot (foxpost, gls) akkor nem lesz országos a hirdetésem?

Figyelt kérdés

És ha foxpost-ot választom akkor az hogyan működik, csak utánvét van vagy előreutalás is és ki fizeti a szállítás díját?

És ha regisztrált tag vagyok a foxpostnál akkor mennyibe kerül jófogáson keresztül a küldés (mert a jófogáson 1499ft a díja, de ha belépek a foxposthoz ott 1099ft-ot ír)?



2021. nov. 7. 16:14
 1/2 anonim ***** válasza:
0%
országost nekem csak akkor enged, ha fizetek.. mindegy a szállítás módja
2021. nov. 7. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Én nem látok olyan lehetőséget, hogy fizetni kell, hogy országos legyen. Kiemelni lehet 3 féleképp, de olyan nincs amelyik országossá tenné...

Te nem üzleti hirdetésről beszélsz?

Én magánszemélyként szeretnék hirdetni, és a hirdetésfeladásnál van egy rész a szállítási lehetőségek és itt fel van sorolva a foxpost és a háztól-házig gls és oda van írva, hogy így az egész országban láthatják a hirdetésem.

Én viszont úgy tudtam, hogy alapból is mindenhol látják a hirdetéseket, mivel én is látok más városból/megyéből valókat olyanokat is ahol nincs beállítva szállítás és nem is üzleti vagy országos jellegű.

Most akkor hogy van ez?

2021. nov. 7. 19:21

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!