Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Az uzletiadatbazis.hu? Jogszer...

Gödri Judit kérdése:

Az uzletiadatbazis.hu? Jogszerűen telefonálgatnak, értesítenek arról, hogy benne van egy adott alapítvány? És súlyos forintokat kérnek 1) mert benne van ,2) ugyanannyit, ha ki akar iratkozni.

Figyelt kérdés

#üzleti adatbázis #díjat kér
2021. nov. 5. 10:57
 1/4 anonim ***** válasza:
Lehuzas
2021. nov. 5. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Netto csalas, kb. a '90-es, 2000-es evek 'uzleti telefonkonyves' csalasaihoz lehet hasonlitani.


Ignoralni kell minden hivasukat, ha ez nem megy, felvenni minden beszelgetest (es errol ott helyben tajekoztatni is a hivot!), aztan ha gond van, csak elo kell szedni a felveteleket.

2021. nov. 5. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

[link]


Nincs uj a nap alatt.

2021. nov. 5. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Engem is most kerestek meg, hogy feliratkoztam régen és hogy most különleges ajánlatuk van, de ki kell fizetni az eddigi feliratkozásom díját, 47.000 Ft-ot. Megmondtam nekik, hogy biztos nem fogok fizetni és hogy küldjenek erről bizonyítékot, hogy én szerződtem velük.

Sejtettem, hogy csalásról van szó, azért csak emlékeznék, ha beleegyeztem volna telefonon ilyenbe.

2022. jan. 3. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!