Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Vajon van olyan szállítmányozó...

Vajon van olyan szállítmányozó cég, akik Anglia és Magyarország között nagyobb kiterjedésű dolgokat is szállítanak, nem csak kis dobozokat? Rengeteget megnéztem, de nem találtam ilyet.

Figyelt kérdés
2021. nov. 1. 11:10
 1/8 anonim ***** válasza:

Lépj be egy angliai magyarok facebook csoportba - biztosan fogsz olyant találni, aki fuvarozással foglalkozik.

Egyre figyelj nagyon: lehetőleg hivatalos szállító (vállalkozó) legyen, engedéllyel -nehogy eltűnjön útközben a csomagod (akár lefoglalás,stb. miatt)

2021. nov. 1. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Természetesen tudsz fuvarmegbízást adni akár kamion tételig.De azzal azért számolj, hogy pl egy költöztetés , nagyjából félmillió forinttól indul.
2021. nov. 2. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Egy darab kajakot szeretnék hazaküldeni karácsonyra. Kamion talán nem kell 😉
2021. nov. 2. 11:27
 4/8 anonim ***** válasza:
#3 az nem pici... Mekkora? 4m hosszú?
2021. nov. 2. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Kajakot?

Hát, szerintem többe kerül majd a fuvarozása, mint maga a kajak, ha itthon venné meg.

2021. nov. 2. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

295 centi hosszú.

Sajnos otthon nem lehet kapni.

2021. nov. 2. 13:17
 7/8 anonim ***** válasza:

Esetleg timopontcomon:) találhatsz furgont aki viszárut keres angliából. Vagy te adsz fel hirdetést részrakóként . Súja nincs ugyan fe nem kicsi, úgyhogy én olyan 200euró fuvardíjról indítanék minimum és úgy mennék feljebb.

Ha tfljes rakományként =gyorsan akarod hazavitetni,... Na az ilyen 0.8-1euró/kilóméterben számold

2021. nov. 2. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Arról nem beszélve, hogy Anglia már nem Uniós ország - tehát a 27 % ÁFA és a vám is rájön a vámkezelésnél.

Drága lesz az a kajak...

2021. nov. 3. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!