Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Havi 2000 ft megfelelő összeg...

Havi 2000 ft megfelelő összeg egy postásnak?

Figyelt kérdés
Mindig szól, felhív telefonon ha jön nekünk valami. Én ezt eddig össze vissza honoráltam neki pénzben, de arra gondoltam, hogy megmondom neki hogy fixen adok havi 2000-et.
2021. aug. 10. 11:41
 1/4 anonim ***** válasza:
86%
Bőven jó... Bár az enyém lenne ilyen...
2021. aug. 10. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
A postás a munkáját végzi, miért kéne ezért bármennyit is adni neki pluszba?
2021. aug. 10. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
#2 tökéletesen megfogalmazta. A pénztárosnak se csúsztatok oda egy plusz ezrest, mert kedves velem a fizetésnél.
2021. aug. 10. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

"Mindig szól, felhív telefonon ha jön nekünk valami."


"A postás a munkáját végzi, miért kéne ezért bármennyit is adni neki pluszba?"


Nagy tévedés, a postásnak egyáltalán nem kötelessége szólni az ügyfélnek, ha jön valami: ha nincs otthon, max otthagyja az értesítőt, ha olyan valami van, aztán az ügyfél mehet be a postára érte.

Ha viszont reggel szól, akkor lehet, nem pont akkor fog az illető boltba menni, barátnőhöz átugrani, stb

2021. aug. 11. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!