Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » 28 km sok munkába járásra...

28 km sok munkába járásra napi szinten? Oda-vissza 56 km, ami nem nagy táv, de napi szinten érdemes ennyit autózni minden nap? Fél óra alatt ott vagyok, meg vissza, csak az autómat féltem, mert kopik. Ti hány km-t tesztek meg a munkehyeitekig?

Figyelt kérdés
2021. júl. 22. 18:18
 1/6 anonim ***** válasza:
70%
Az teljesen normális
2021. júl. 22. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
Oda-vissza 54 km.
2021. júl. 22. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
60%
Attól függ, milyen fizetésért. Én napi 140 km-t ingázok (70 oda, 70 vissza), de ennek a távnak a nagyrésze autópálya, szóval csúcsidőben is maximum 1 óra alatt célba érek. Szóval ez a része nem probléma nekem, viszont az autónak tényleg magasabbak így a fenntartási költségei. Havi 50-60 ezer elmegy az autó karbantartására (a benzinköltséget a cég téríti)
2021. júl. 22. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
75%

10km-t.


Autó azért van hogy kopjon. Ha nem akarod, akkor ne használd. (bár akkor is el fog romlani idővel)

2021. júl. 22. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
28km-t Budapesten belül össze lehet hozni egy irányban :D Igaz, az nem fél óra lenne. Szerintem ez egyáltalán nem sok, ha ezt fél óra alatt letudod, akkor valószínűleg nem dugóban araszolva kell menned, szóval annyira nem kopik tőle az autó sem...
2021. júl. 23. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Mik az alternatívák?

Ha tömegközlekedéssel hosszabb/kényelmetlenebb, akkor használd az autót.

Ha tömegközlekedésen ki tudod használni a felszabaduló plusz időt (én pl. nyelvet tanultam), akkor lehet, hogy több értelme van.

Ha közelebb is találsz munkát, és ugyanilyen jól fizet, akkor válaszd azt.

Ha az ingázás költségeit beszámítva is jobban jössz ki anyagilag, mint egy közelebbi munkával, akkor ingázz.

Az autó akkor is veszít az értékéből folyamatosan, ha nem használod, tehát ha már van, akkor érdemes használni.

2021. júl. 23. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!