Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Miért nem tudok fizetni...

Miért nem tudok fizetni boltokban a Skrill kártyámmal?

Figyelt kérdés

Megkaptam a Skrill kártyámat, amit sikeresen aktiváltam is.

A Skrill fiókom forintos (forintban van rajta pénz), a kártya viszont eurós.


Próbáltam egy dohányboltban fizetni. Csak egy sört akartam venni és nem engedte. Pedig van pénz a számlámon.

Lehet, hogy az volt a baj, hogy a számlámon forint van a kártya meg eurós? Vátsak át forintot a fiókomban euróra és úgy tudok majd fizetni vagy mi?



2021. jún. 29. 19:47
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:

Illetve a kártyán MasterCard logó van. Tehát elvileg szinte mindenhol kéne, hogy tudjak fizetni vele. De Sparban, dohányboltokban, benzinkutakon biztosan..

Vagy a Skrill kártyát nem mindenhol fogadják el?

2021. jún. 29. 19:49
 2/12 anonim ***** válasza:

Valami nem oké ezekkel a kártyákkal. Legalábbis amikor POS terminálnál akarod használni. Én a Wise kártyámmal jártam ugyanígy, 3 percig tököltünk az eladóval míg végül inkább az OTPs kártyámat használtam.


A valutanem mindegy, nem számít. Érdekes, hogy interneten és ATMes készpénzfelvételnél semmi gond nincs velük. Legalábbis a Wise kártyámmal nem volt.

2021. jún. 29. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Én tudok vele fizetni.Aktiváláshoz nem kell egy készpénzfelvétel atm-ből?
2021. jún. 29. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Pénzt még nem próbáltam meg felvenni. Remélem azért azzal nem lesz majd gond.

Viszont az internetes fizetés gond nélkül megy. Vagy a tranzakciók, ki- és befizetés sportfogadó irodákhoz, pillanatok alatt megérkezik a ki- vagy befizetett összeg.


Remélem valahogy sikerül megoldást találni a POS terminálos fizetésre...

A dohányboltos azt mondta, hogy ha érintéssel nem megy, próbáljuk meg úgy, hogy lehúzza a kártyát. Sajnos úgyse működött.

2021. jún. 29. 21:20
 5/12 anonim ***** válasza:
Arra célzok hogy mintha az rémlene hogy atm-es kp felvétel kell az aktiváláshoz.Vagy te hogy aktiváltad?
2021. jún. 29. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Erinteni probaltatok? Csak mert ezek bedugosak.. Tehat pinkod kell hozza.


Es kellene tudnod vele fizetni, nekem soha nem volt vele bajom

2021. jún. 30. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Nem írta sehol, hogy az aktiváláshoz pénzt kéne felvennem ATM-ből.

Egyszerűen csak be kellett lépnem az app-ba, kártya aktiválása, és pár lépést követni kellett. Már nem emlékszem mit.. De azt írja, a kártya aktív. Kaptam is vissza igazoló emailt, hogy sikeres volt a kártya aktiválása.

2021. jún. 30. 15:12
 8/12 A kérdező kommentje:

Érintéssel próbáltam először fizetni. Az nem sikerült,utána megpróbáltuk úgy, hogy lehúzta.. "Nem megfelelő kártyatípust" írt a terminál.

Pedig a kártya Mastercard logós és azt bárhol ahol kártyával lehet fizetni elfogadják... Nem is értem...

2021. jún. 30. 15:15
 9/12 anonim ***** válasza:

Bedugni kell nem lehuzni. Bar nem tudom van e kulonbseg, de az enyem mindig bedugos volt..


Pl lottozoban, boltban mindig bedugtak es nem lehuztak.

2021. jún. 30. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Hát ez így elég szar akkor :/ Akkor már inkább használom az OTPs kártyámat.
2021. jún. 30. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!