Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Megrendeljem Emagról ezt a...

Megrendeljem Emagról ezt a laptopot? Sok negatívat olvastam erről a webshopról.

Figyelt kérdés

Ti mit gondoltok?

[link]



2021. jún. 6. 21:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
82%
Nekem csak pozitív tapasztalatom van az eMAG-al. Az oldal egyszerűen működik, a szállítás gyors. Kétszer volt velük garanciális ügyintézésem, mindkétszer visszautalták a vételárat.
2021. jún. 6. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
94%
Amire mindig figyelni kell, hogy a forgalmazó az csak eMAG vagy Extreme Digital legyen, a többi forgalmazóval rosszul lehet járni.
2021. jún. 6. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a megerősítést!:)

Csak kicsit félek hisz nem kis összegről van szó.

2021. jún. 6. 21:45
 4/11 anonim ***** válasza:
74%
jó cucc
2021. jún. 6. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
40%
Emagról semmiképpen sem venném meg. Dellnek alapból nagyon jó garanciája van, amit Dell márkaszervizben tudsz intézni, ha valami gond lenne a géppel. Az emag esetében ez kétséges, mert rengeteg a szürkeimportos termékük, ezért ha valami gond vna, hozzájuk kell fordulni, nem a Dellhez, és nem éppen az ügyfélbarát ügyintézésükről híresek. Igazából egy nagyra nőtt sufnicég, kisebb dolgokat mernék én is rendelni tőlük, de laptopot semmiképp.
2021. jún. 6. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Akkor hol lenne érdemes megrendelnem ezt a laptopot?
2021. jún. 6. 22:37
 7/11 A kérdező kommentje:

Ez lesz a választásom inkább:

[link]

2021. jún. 6. 22:49
 8/11 anonim ***** válasza:
71%

Az, hogy EMAG, nálam csak pozitívum, mert már vagy 50x rendeltem tőlük, a legjobbak között vannak (szerintem).

Viszont laptopot jó árban náluk, a Black Friday alkalmat leszámítva, nem találtam. Nem néztem meg, hogy az általad belinkelt máshol mennyi lenne, de egy dolog feltűnt: i5-ös a processzor, i7 alatt én már nem vennék, pláne nem ebben az árkategóriában.

2021. jún. 7. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Elvagyok én az i5-el is és szerintem sokan mások is, de köszi az építő jellegű megjegyzésed.
2021. jún. 7. 11:10
 10/11 anonim ***** válasza:
85%

"Képfrissítés 60 Hz"


Baszod.

Felejtős.


"NVIDIA® GeForce™ GTX 1650Ti 4GB GDDR6"


Ezen tojást lehet majd sütni. Ha mégis megveszed, akkor onlány rendeld, első 10 napban hajtsd széjjel, de izomból küldjed rajta a játékot, és ha melegszik vagy laggol (FPS drop) akkor küldd vissza a krwaéletbe.

2021. jún. 7. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!