Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ügyfélkapuhoz hol találom a...

Ügyfélkapuhoz hol találom a személyi igazolványom regisztrációs kódját?

Figyelt kérdés

Létezik ilyen, Hiába keresem nem találom a kártyán.

Az okmányazonosító oké, de regisztrációs szám???


2021. máj. 28. 12:05
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Egy külön kártyát kellett, hogy kapjál, azon van rajta, amivel regisztrálni tudsz.
2021. máj. 28. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Az külön van a levélben amit kaptál.
2021. máj. 28. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Külön kártya? Hümm. Ilyenről nem tudok, megkérdezem ayukámat, lehet tud róla valamit. Csak azért, mert még épp nem vagyok 18 és ő is kellett az okmányirodába.
2021. máj. 28. 12:37
 4/9 A kérdező kommentje:
2: milyen címről kellett, hogy levelet kapjak és mikor?
2021. máj. 28. 12:37
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem postán küldik, azt, nekem legalábbis, az igényléskor adták oda egy lezárt borítékban, vinni kellett az átvételhez, mert annak a segítségével aktiválták a személyi elektronikus funkcióit. Ezen a kártyán egy lekaparható felület alatt van a regisztrációs kód.
2021. máj. 28. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Megkérdeztem anyát, odaadta a papírt amin postázták a személyit, azon sincsen semmilyen azonosító.

Borítékben kaptuk magát a kártyát egy papírra ragasztva ahogy minden mást is. Semmilyen más kártyát nem kaptunk, neki sincs más.

2021. máj. 28. 14:38
 7/9 anonim ***** válasza:
62%

Kell, hogy legyen, anélkül nem tudták volna aktiválni.

Én azt tartom valószínűbbnek, hogy utána nem tartottátok meg.

Így marad a személyes megjelenés.

2021. máj. 28. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
58%

5-ösnél a pont!

Az igényléskor a kormányablakban kaptatok egy csomagot, abban van amit keresel.

A postán csak magát a személyi igazolványt kültdék, ne ott keresd.

2021. máj. 28. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Így van. Már az okmány igénylésekor a kormányhivatalban odaadják ezt a "kártyát", ami lekaparós, és alatta van a kód. Én sem tudtam, hogy mire való, mivel senki nem mondta el. Azt hittem, hogy egy ideiglenes kártya addig, amíg a véglegest le nem gyártják.
2021. máj. 29. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!