Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ha csak 10 millio forintotok...

Ha csak 10 millio forintotok lenne, akkor elegedettek lennetek vagy kevesnek tartanatok ezt a penzt?

Figyelt kérdés

Nincs hazam, nincs autom, ninvs csaladom sem, 30 vagyok kereken..

Szerintetek?


2021. máj. 27. 08:07
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
26%
De csak azért nem lehet mert szét van cseszve az ország. Külföldön más lenne a szitu. Mondjuk ott ennyi munkával nem 10 millió lenne csak neki.
2021. máj. 27. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Jol van, majd elbujok ezzel a 10 millio ft-mal, nektek nyilvan tobb lehet, 3 ev alatt kerestem meg osztrak munkaval es nem sporoltam annyira...
2021. máj. 27. 12:16
 13/17 anonim ***** válasza:
88%

Hagyjuk már ezeket a válaszokat....


Akkor tényleg minden fiatalnak van 10 milliója, ahogy hallottuk Viktorunkat.

2021. máj. 27. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%

#12 Most akkor miért is tetted fel a kérdést? Nekem ha 1 millám van félretéve, ahhoz képest sok.


Viszont más szemszögből nézve tényleg nem tudsz vele sokmindent kezdeni. Ingatlan vásárláshoz például kevés. Egy új alapabb gépjárműt tudsz belőle vásárolni. Vállalkozáshoz általánosságba véve kevés. Befektetéshez, annak függvényében, hogy milyen hozamot kockázatot vállalsz, arányaiban jó összeg.


Mihez képest kell most végülis mérni? Más személyhez? Akkor, ha a tehetősebb városrészben kopogsz be emberekhez a kérdéseddel, ott keveselni fogják. Ha gettóba híreszteled el, ott szétszednek érte.


Szóval megint, kevés a kontextus (és a pénzed).

2021. máj. 27. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
65%
Most mit vártál kérdező? Hogy majd mindenki téged fog felszopni hozzászólásokban mert az osztrákoknál össze kuliztál 10m-t?
2021. máj. 27. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Én örülnék annyinak, mivel pont elég lenne egy kis garzon önerőjére. Mivel szegény családból származok, nálunk ennyi pénzt sosem láttak a szüleim sem. Szóval nem rossz az, nyilván aki vállalkozó és milliókat keres havonta, ahhoz képest nem az. De egy normálisabb mércével nézve nem olyan rossz az.
2021. máj. 27. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Nekünk picit több, mint a kétszerese volt megtakarításban. Mindaddig elégedettek voltunk vele, amíg egy 20%-t a szemünk előtt nem drágultak az ingatlanok és arra nem jutottunk, hogy a megtakarításunk kétszereséért egy 60 nm-es társasházi lakást tudunk csak venni.


Azóta keveslem. :(

2021. máj. 28. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!