Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » A Joom.com megbízható oldal?

A Joom.com megbízható oldal?

Figyelt kérdés

Gondolkodom, hogy rendeljek-e, hiszen az nagyon szép, felhasználóbarát, jól kidolgozott applikáció, a kedvező ár, az ingyenes szállítás, illetve a kinézett termékhez kapcsolódó pozitív vásárlói vélemények arra biztatnak, hogy rendeljek, ám van némi bökkenő is.

Ezeken a kínai oldalakon (mint például Joom.com; Wish; Ebay; Banggood; stb) megfigyelhető, hogy minden termékre 50-90% kedvezményt írnak folyamatosan, illetve a termékek ára is óráról órára változik pár száz forinttal, és ennek a két dolognak kicsit kamuszaga van. Vagy ezek csak szimpla marketing fogások?

Megéri rendelni egy kínai oldalról?

A válaszokat előre is köszönöm!



2021. máj. 17. 12:49
 1/2 anonim válasza:

Én rendeltem a Joom-on 15-20 terméket és néhány még úton van. Ha a kicsit hosszabb szállítási idő nem gond akkor jó áron hozzá lehet jutni olyan termékekhez amik nálunk magyarorszgon nem elérhetőek vagy elérhetőek de csak drágábban. Jó még az, hogy van magyar nyelvű ügyfélszolgálatuk is ahol lehet kérdezni ha van kérdésed. És nem csak akkor ha már vásároltál hanem azelőtt is.

A termékértékelések egyébként szerintem igaziak. Én is szoktam írni, miután megkapom a terméket és használtam azokat egy ideig.


Nekem is tetszik az alkalmazás. Jó még az is, hogy a fizetéskor már felszámolják az áfát is így tudom valójában mennyibe kerül a termék. Van sok akció meg promokód is ami mindig jól jön.


A cég egyébként nem kínai hanem lettországi. Ugyhogy a Joom egy EU-s cég.

2022. márc. 30. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Szia!


És az EU-ban is adják postára a termékeket?

Mert ha EU-s a cég, de kínai raktárból érkezik a csomag, akkor sajnos nekem + áfát kell fizetnem.

2023. nov. 11. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!