Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Az nagyon gáz, ha kézzel írom...

Az nagyon gáz, ha kézzel írom az önéletrajzomat? Elromlott a nyomtatóm és holnap reggelre kéne.

Figyelt kérdés
Vagy már nem szoktak kézzel írottat kérni? Mármint enm arra az estre gondolok,amikor külön kérik,mert grafológus is megakarja nézni...hanem csak úgy,nem lenne ciki?
2010. aug. 20. 16:52
 1/10 anonim ***** válasza:
sztem tré
2010. aug. 20. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
100%
Nincs valaki, ismerős, barát, szomszéd, akárki akinek használhatnád a nyomtatóját? Átviszed usb-n, vagy ha nincs, akkor megírod a saját gépeden, aztán átküldöd magadnak emailen és ott, az ő gépén kinyitod.
2010. aug. 20. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
66%

Ha szép a kézirásod, akkor szerintem kifejezetten előny.

Ne gondold, hogy amikor külön kérik, az mindig a grafológus miatt van. A szép kézirás, a munkájára igényes ember jellemzője. Ezt szerintem a legtöbb munkáltató tudja.

2010. aug. 20. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

"A szép kézirás, a munkájára igényes ember jellemzője."

Nem hiszem, hogy ez igaz... attól még, hogy valaki a munkájára igényes, írhat rettenetesen csúnyán.


Nem jó az, ha megírod számítógépen az önéletrajzot és elküldöd nekik emailben?

ill. sok helyen ki tudod nyomtatni (Copy General és hasonlók), keress egyet neten, ahova még be tudsz ugrani reggel.

2010. aug. 20. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
32%

Attól hogy neked esetleg ocsmány a kézirásod, az még igaz.

Sőt a forditottja is igaz.

2010. aug. 20. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, mire kell. Ha egy betanított munkást keresek akkor elmegy. Ha egy érettségizett vagy diplomás embert kívánó pozícióra keresek dolgozót, az ilyet el se olvasom.
2010. aug. 20. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
76%

"Attól hogy neked esetleg ocsmány a kézirásod, az még igaz.

Sőt a forditottja is igaz."

Kifejezetten szép az írásom, grafikus és tanár is vagyok, így még táblára is szépen írok.

És hülye lennék, ha a dolgozókat vagy a nebulókat a kézírásuk szépsége és nem a tartalom alapján ítélném meg.

2010. aug. 20. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
ja, és igen, 19:10 igaz
2010. aug. 20. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
0%

Egy fenét vagy Te tanár.

Akkor nem beszélnél ilyen ostobaságokat.

2010. aug. 20. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

"Attól hogy neked esetleg ocsmány a kézirásod, az még igaz.

Sőt a forditottja is igaz."


Ezek aztán a megalapozott érvek. Igaz, mert te azt mondod.

Szerintem ugyanolyan marhaság, mint a jóslás.

Bár Szilvásiéknak még jósdájuk is volt, és ezt alkalmazták a kormányzati munka során, szóval ebben az országban semmin se lehet csodálkozni.

2010. aug. 20. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!