Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Milyen brókercéget ajánlotok...

Milyen brókercéget ajánlotok kezdő befektetőnek?

Figyelt kérdés
Degiro-t próbáltam, mert jónak tűnt az árazása, de aztán kiderült, hogy ha van fel nem használt pénz a számládon, akkor azt visszautalják neked, így meg nekem elég bénának tűnik. Nyilván az árazás a legfontosabb, lehetőleg ne legyen minimum befizetés limit, nem fogok nagy pénzeket rakni ebbe. Pluszpont, ha lehet tört részvényt is venni. Ha lehet írjatok tapasztalatokat is, nektek melyik vált be, ill. miért.

2021. márc. 5. 15:28
 1/3 anonim ***** válasza:

" nem fogok nagy pénzeket rakni ebbe "


Ez pontosan mennyit rejt ? Mindenkinek más a nagy pénz.

Mondjuk 200e ft alatt trading212 tudom ajánlani, lehet törtrészvényt venni, nincs befizetési limit, a pénzed garantálva van. Én már több mint 1 éve használom, nem ez a legtökéletesebb, de aki kisebb összeget akar befektetni annak legjobb.

2021. márc. 5. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
És trading212-re tudsz valami alternatívát? Én is ezt választottam ki először, de náluk sajnos jelenleg szüneteltetve van a fióknyitás, már legalább 1 hónapja, és nem írtak semmit, hogy mikor "nyitnak" ki újra
2021. márc. 5. 17:36
 3/3 anonim ***** válasza:
Random Capital.
2021. márc. 5. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!