Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » A MEO-s dolgozó milyen végzett...

A MEO-s dolgozó milyen végzettséggel rendelkezik?

Figyelt kérdés
Azért kérdezem ezt, mert vannak, akik sima szakmunkással is elég jól keresnek ezzel a munkával. Azonban, ha jól tudom a minimum feltétel az érettségi. Pontosan milyen munkát végez az illető személy? Hasonló, mint a gyártósori munka, vagy csak jön-megy, nézeget, ellenőrizget és csak felszedi a sok pénzt, meg juttatást? Nem mintha ezt szeretném csinálni, csak sokan panaszkodnak a "hülye" meos-ra. Tudni szeretném, kik is ezek a személyek, és milyen álláshirdetéseket kell ilyenkor keresni, ha valaki erre akar jelentkezni. köszi a válaszokat
2010. aug. 17. 20:24
1 2
 11/13 anonim válasza:
Ezt a 135 ezres fizut honnan szedtetek??? :0 en is az vagyok. Potlekokkal 12 oraban 95-98. Jah es diplomaskent betanitott munkaskent.
2016. júl. 8. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:

Két féle minőségellenőr létezik.

Van a betanított munkás. Őt, mint ahogy a nevében is benne van, betanítják egy bizonyos munkára. Ez általában a végellenőrzés, vizuális ellenőrzés.


Viszont van a másik fajta minőségellenőr/meos aki nem egyféle termékkel foglalkozik és a szakképzettsége is van hozzá. Pl. fémiparban elkészítenek egy elsőmintát, amit a MEO átmér, hogy minden paramétere megfelel-e a tervrajznak. Hosszméretek, felületi érdesség, keménység, letörések. Ha megfelelő, akkor ezzel a "MEOs darabbal" indulhat a nagy szériás gyártás.


Azért a kettő között van különbség..

2017. jan. 4. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
Utolsónak igaza van. Én is betanított meo-s vagyok. Piszok könnyü a feladatom szeretem a munkám. A fizetésem is egészen derék. Én nem is értem ezeket a 90-100 ezreket. Hihetetlen hogy 17-ben lehet még ilyen kevés pénzt keresni..
2017. nov. 3. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!