Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Győrben vásárolnak fel bélyege...

Győrben vásárolnak fel bélyegeket?

Figyelt kérdés
2021. febr. 23. 11:23
 1/5 anonim ***** válasza:

Manapság kb sehol nem vásárolnak fel bélyegeket.


Ez egy kihalt hobbi, pár tucat nagyon értékes bélyeget leszámítva senki nem érdeklődik utána, komplett gyűjteményeket lehet fillérekért megkapni, mert akinek kell valami, az már meg tudta szerezni, és pont emiatt eléggé eladhatatlan is, ott áll az ezzel foglakozóknál bőven elegendő készlet.


Gyakorlatilag egy mai 30 év alatti ember kis túlzással már azt sem tudja, hogy mi az a bélyeg, 20 év alatt kb senki nem gyűjt, a régi nagy gyűjtemények tulajdonosai meg 60+ emberek, a gyerekek általában az örökséget árulják, de mostanra annyira telített a piac, hogy hacsak nem valami ritkaságod van, akkor nem foglalkoznak vele

2021. febr. 23. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Hát igen, 1-esnek sok mindenben igaza van, de!

Azért nem ártana, kérdező, ha legalább keresni tudnál az interneten:


Beírtam, hogy "Győr bélyeg" Győr filatélia" és máris kiderült, hogy Győrben van a MABEOSZ bélyeggyűjtő egyesület területi irodája. Felemeled a telefont, megkérdezed, mit tudnál tenni a bélyegekkel, stb.

[link]

2021. febr. 23. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2021. febr. 23. 13:05
 4/5 anonim ***** válasza:
Régiségkereskedő egész albumokért adnak 2-300Ft-ot. Már ha nem rotyadozik amúgy is a polc náluk ilyenekből.
2021. febr. 23. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Halott hobbi, én a bélyeggyűjteményt sokáig árultam pár száz forinttért, senkinek nem kellett, majd facebookon ingyen elvihetőként árultam és még úgy sem vitte el senki. Meguntam aztán kidobtam a kukába.
2021. febr. 23. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!