Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Szerintetek van olyan lehetősé...

Szerintetek van olyan lehetőség, hogy saját pénzből nem hitelből felújítom a házat és számlát kérek róla, vissza tudok igényelni belőle valamennyit?

Figyelt kérdés
2021. febr. 7. 08:43
 1/7 anonim ***** válasza:
35%
Persze, tegnap én vettem egy kiló kenyeret. Számlával bementem az önkormányzathoz, hogy ugyanmár, odaadták a fél árát. Ez így működik, csak tudni kell róla.
2021. febr. 7. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
60%
Ui: te melyik bolygón élsz?
2021. febr. 7. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
31%
Igen, van lakásfelújítás támogatás.
2021. febr. 7. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
86%
3 vagyok: feltéve, hogy van gyereked.
2021. febr. 7. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
8%
Legyél valami vállalkozó és a házad legyen a telephelyed akkor talán. Vagy ilyesmi, egy könyvelő tudna segíteni ebben szerintem.
2021. febr. 7. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
87%
Csak családosoknak van ilyen 2021-től 50%-ot lehet utólag visszaigényelni de maximum 6 millió forint erejéig (tehát 3M igényelhető vissza).
2021. febr. 7. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Igen van ilyen, most indult januártól. 3 milliót kapsz vissza 6 millió számlára. Nem kell hitel hozzá.

Részleteknek nézz utána, kell anyag és munkadij számla is.

2021. febr. 19. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!