Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Szeretnék elkezdeni tőzsdézni!...

Szeretnék elkezdeni tőzsdézni! A Trading 212 + TransferWise jó kombó?

Figyelt kérdés

Az egyik alternatíva az a Random Capital, azt gondolom hogy talán ott is a TransferWiset használnám mellé...

A másik alternatíva a Revolut, amihez ugyebár nem kell semmi ilyesmi, hiszen része a szolgáltatásnak egy virtuális pénztárca, ami állítólag megbízható.


Csak azt hallottam, elég sok helyről, hogy nagyobb összeg esetén, előfordulhat olyan hogy zárolják az összeget és akár 90-180 napig nem történik semmi és az ügyben állítólag a magyar hatóságok tehetetlenek...


A Trading 212-ról viszont azt hallottam, hogy az egyik legjobb, szóval ha amúgy is inkább amellett döntenék, egy TransferWise megfelelő mellé, vagy tudtok jobb alternatívát ajánlani nekem?


Előre is köszönöm!



2021. febr. 2. 07:47
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!