Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » 100 nm-es családi házam...

100 nm-es családi házam szigetelésért 2 millió Ft munkadíjat kérnek. És nem is ez a legdrágább ajánlat, illetve több munkás már fel se veszi a telefont nekem. Elfogadjam?

Figyelt kérdés

2021. jan. 7. 00:21
 1/10 anonim ***** válasza:
0%

Ostoba troll a kérdező. :D


Legalább tudnál, értelmesebben fogalmazni te együgyű. :D

2021. jan. 7. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nem értem mi a trollkodás ebben, csak egy egyszerű kérdést tettem fel. Fogalmazzam meg máshogy, hogy megértsd?
2021. jan. 7. 00:41
 3/10 anonim ***** válasza:
81%
Már ennyi az ára. A tízezres nm árat bemondták és senkinek a szeme se rebben. Azt megcsinálják szarul es te csöndben vagy mert orulhetsz.
2021. jan. 7. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
65%

Mivel a kormány osztogatja az ingyenpénzt bármely semmitekellőnek embertenyésztési célzattal, ezért a kivitelezők megemelték az árakat hogy ezt lefölözzék :)


Persze ha lennének közgazdászok a kormányban akkor előre rájöttek volna hogy a pénzosztogatás nem a háztartásokon segít, hanem a vállalattulajdonosokon, ahogy a vállalatokra kivetett különadók sem a vállalattulajdonosokat sújtják hanem a háztartásokat.

Bár lehet hogy tudják ezt, de kit érdekel ha így is megindul a fialás, és lesz több rabszolga...

2021. jan. 7. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
90%
Mi tavaly csináltatok, 15 cm-es szigetelés 1,5 millió volt anyaggal.
2021. jan. 7. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ez irreálisan soknak tűnik, kb. 10e forintos négyzetméterár ha ez csak munkadíj. 3500-5000 körüli a reális.
2021. jan. 7. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Értem csak nincs ennél olcsóbb ajánlatom és muszáj megcsináltatnom
2021. jan. 7. 12:46
 8/10 anonim ***** válasza:
Akkor mi a kérdés???
2021. jan. 7. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Mondjuk az hogy sokallom és nem szívesen fogadnám el és kíváncsi voltam, hogy átlagos vagy kiugró a kapott ajánlat... Látom itt csak buta emberek személyeskedése zajlik, tisztelet a kivételnek.
2021. jan. 7. 16:35
 10/10 anonim ***** válasza:

4-es! Ezt írod: "Mivel a kormány osztogatja az ingyenpénzt bármely semmitekellőnek embertenyésztési célzattal"


És téged is "tenyésztettek"?

2021. jan. 30. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!