Hogy osszam be???

Figyelt kérdés
Február 10-ig ki kellene jönnöm nettó 230 ezer forintból úgy, hogy a lakhatás mindennel együtt 150 ezer forint. A bérletem 9500, a telefonom 5 ezer kerekítve. Lehetetlen?

2020. dec. 25. 19:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
csak eszel, lehetőleg kenyeret és vizet.
2020. dec. 25. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem mész szórakozni, ételen kívül nem veszel semmit. Ételre így van 65 ezer ft 45 napra. Ez egyáltalán nem lehetetlen, bár kényelmetlen lesz.
2020. dec. 25. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
87%
Sok-sok krumplistésztával nem lehetetlen.
2020. dec. 25. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Inzulinrezisztenciám van, krumpli, kenyér kizárva :(
2020. dec. 25. 20:56
 5/11 anonim ***** válasza:
12%
Akkor nem marad más, mint éhen halni. Mivel pártunk és kormányunk szisztematikusan rombolja az ellátórendszert és támadja a civil kezdeményezéseket így egyre kevésbe van aki segítsen a bajba jutottokon. Az ember simán kibír néhány hét éhezést, azért neked egyszerűbb lesz hogy még van valamennyi pénzed. Majd gondolj arra miközben éhezel, hogy milyen jó, hogy nincsennek migránsok, megállítottuk Brüsszelt és meg vagy védve Sorostól. Ha esetleg bele halnál a következő hónapba, a halálos ágyadon agonizálva majd talán boldoggá tesz a tudat, hogy egy olyan országban éltél ahol az anya nő az apa férfi.
2020. dec. 26. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Kértem segítséget az önkormányzattól, azt mondták nincs pénz. Kölcsönt kértem, nem adományt. Dolgozom, csak meghalt az anyukám, el kellett temetni és a főnököm adott előleget a temetésre :( Borzalmas ez az ország, nem segítenek annak sem, aki önhibáján kívül került nehéz helyzetbe. Mi szegények vagyunk, nincs kihez rohannom, a családban még én vagyok a leginkább tőkeerős :( Amint lehet megyek innen, inkább pucolom az osztrák wc-ket.
2020. dec. 26. 11:25
 7/11 anonim ***** válasza:
A bankoktól kérj kölcsönt, ha van munkád bármikor jó vagy pár százezer forintra.
2020. dec. 26. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Nem, sajnos nem vagyok jó pár százezer forintra :( Csak jelzálog-kölcsönt adnának, de nincs mire felvennem.
2020. dec. 26. 11:57
 9/11 A kérdező kommentje:
Nem tudom miért pontoztátok le az 5-ös válaszolót. Ez az igazság. 10 milliárdok mennek plakátokra, vadászati kiállításra, százmilliárd a vár átépítésére, de amikor szükséget szenvednek az adózók, nincs pénz. Nálunk fideszes az önkormányzat, látom milyen pénzszórás megy a haveroknak. Nagyon-nagyon messze vannak a konzervatív keresztény értékrendtől. Jézus tanításait vagy nem ismerik vagy nem érdekli őket.
2020. dec. 26. 12:49
 10/11 anonim ***** válasza:
90%
Ez az igazság igen és mi sem vagyunk fideszesek, szerintem is nagyon gyenge a szociális háló Magyarországon. De ez az állandó jajgatás, sírás, panaszkodás sem visz sehova. Miért mindig másokat szidtok a helyzetetek miatt, miért nem gondolkoztok el azon hogy ti mit csinálhattatok volna másképpen hogy ne jussatok erre a sorsra vagy a jövőben mit csinálhatnátok másképpen? Ez nem tetszik amikor valaki egész életében másoktól várja a segítséget mert ő maga nem képes előre gondolkodni, az látszik nem igazán akar tenni a saját sorsa javításáért. És ez egyáltalán nem attól függ valaki gazdag vagy szegény családba született-e. Nem arról beszélek hogy most hogyan szülj pénzt, csak hogy belegondolsz mit kellett volna másképpen csinálnod hogy ez most ne történjen meg vagy a jövőben mit kellene hogy ne történjen meg újra.
2020. dec. 26. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!