Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » OTP SZÉP kártyán belül szerint...

OTP SZÉP kártyán belül szerintetek milyen arányban osszam fel a juttatást az alszámlákon?

Figyelt kérdés

Első munkahelyem és nem tudom hogy lenne érdemes az éves br. 320 ezret szétosztani.

Szeretek enni, sportolni, szórakozni, szóval kilőve az hogy "ami jobban érdekel".

Melyik fül a legsokoldalúbb, melyikre milyen arányban tennétek ti a cafetériát?


Köszi a válaszokat előre is!



2020. aug. 26. 11:32
 1/7 anonim ***** válasza:
85%

Most komolyan ez kérdés?

Ennyire ne legyünk már életképtelenek... Nézd meg a szabályzatot, melyiknek mennyi az adokulcsa stb.


Az neked miért segít ha én pl enni szeretek, ezért a nagyjat vendeglatasra rakom?


Gondold végig önállóan mi éri meg neked...

2020. aug. 26. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
77%
Én a szabadidőt szoktam kimaxolni, abból nyaralunk, a többit meg vendéglátásra kérem. De hogy neked hogy jobb (lehet-e egyáltalán az alacsony adójú limit fölé menni?), mi nem tudhatjuk.
2020. aug. 26. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Mi kevesebbet kapunk évente, így én pont a szabadidőre nem kérek semennyit. A vendéglátást maxolom ki, a maradék megy a szálláshelyre. Ebből is látszik, hogy ahányan vagyunk, annyi félék. :D

Ha nem vagy biztos abban, hogy mi fog jobban fogyni, akkor először kérd mindháromra egyelőre arányban, aztán majd meglátod hogyan boldogulsz vele. Én is így tettem és a szabadidőt mindig kínkeservesen sikerült elköltenem, csak mert "mostmár nagyon el kéne". :D De valaki ugyanígy van a szálláshellyel és inkább a szabadidőt tudja kihasználni. :)

2020. aug. 26. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Gondold végig, mi passzolna az életmódodhoz!

Ha csak külföldre jársz nyaralni, akkor a szálláshely rovatot kár feltölteni. Ha nem jársz étterembe, akkor meg azt.

Ha valamilyen szolgáltatást igénybe veszel, gondold át, hogy egy évben mennyit költesz rá, és akkor azt nyugodtan fedezheted mostantól innen.

2020. aug. 26. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Írd be a Google keresőbe, hogy OTP Szép kártya elfogadóhely.


Szálláshelyen bármelyikkel fizethetsz a 3 zseb közül!!!


Vendéglátás 265 000.-

Szabadidőre a maradékot.

Szálláshely 0...


Van olyan élelmiszer üzlet, ami elfogad vendéglátós zsebet. Csak sajnos a közelemben kevés...

2020. aug. 27. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Utolsó. Tudomásom szerint csak 150 ezerig nem adóköteles egy adott zseb, nem?
2020. aug. 28. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

#6 A korona hatása

[link]

2020. aug. 29. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!