Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hogyam gazdagodhatnék meg a...

Hogyam gazdagodhatnék meg a semmiből?

Figyelt kérdés

2020. dec. 17. 20:32
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
79%
Valami csoda folytán.
2020. dec. 17. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
74%
Gondolom gyorsan is akarsz. Lassan tudom hogyan, de ha gyorsan, akkor lottó.
2020. dec. 17. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
85%
Vannak még facér Orbán lányok... ;)
2020. dec. 17. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

#2

Jó lesz, ha lassan. De akkor kérlek mondd!

2020. dec. 17. 21:17
 5/15 anonim ***** válasza:
88%
tanulj meg vállalkozni és építs agy jövedelmező vállalkozást vagy nyerj a lottón.
2020. dec. 17. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
43%

Ha fizetsz 100.000 Ft-ot, elmondom. Ha már átutaltad a pénzt és mégsem mondtam semmit, akkor épp megtudtad a választ.


De vajon hogyan éreznél ezután? Úgy gondolnád, átvertelek? Bosszút akarnál állni rajtam a 100.000 Ft-odért, amit a "semmire" fizettél ki? Nos, ha így akarsz vagyont építeni, akkor készülj fel rá, hogy az emberek is ilyen érzelmeket fognak táplálni irántad! A pénzért a vevő értéket vár. Ha a pénzért semmit kap, akkor bosszút fog állni. Ezért nem lehet a semmiből meggazdagodni.


A lottó nem rossz ötlet, csak van egy kis bökkenő: nem termeltél értéket. Ha nem termeltél értéket, akkor nem lesznek olyan emberek, akiknek "megéri", hogy te gazdag legyél. Így tehát azok az emberek lesznek többségben, akik irigyek a vagyonodra és el akarják venni tőled. (Magyarországon élünk, biztosan te is ismersz ilyen embereket a környezetedben.) Vajon meddig lesz a tiéd 1 milliárd Forint, ha van 100 olyan ember, aki éjjel-nappal azon dolgozik, hogy elvegye tőled? Vagy inkább nem mondod el nekik? Vajon hogyan élvezheted a pénzt, ha el kell titkolnod mások elől? Sehogy se jön ki jól a matek.

2020. dec. 17. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
89%

Elsőnek legyen valamid, utána majd agyalhatsz a meggazdagodáson.


Tudod! Fokozatosság, elszántság, kitartás, fanatizmus.

2020. dec. 18. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
85%

Az út a meggazdagodáshoz az, hogyha lassan akarsz meggazdagodni. Jó bevétel, amit időről-időre növelve érsz el, majd alacsonyabban tartod az életszínvonalod, mint, a bevételeid. Tehát, nem inflálod el az életszínvonalod. A különbséget összegyűjtöd és befekteted, nem kockára teszed, hanem befekteted (ingatlan, állampapír, ETF, saját cég stb.) Egy ember, 40 év alatt, havi 300 ezer nettóval számolva (egy jó szakmunkásnál, még keveset is mondtam), összesen 144 000 000 Ft-ot keres. Ebből mennyit sikerül neki megtartania vagyonban, befektetésben a nyugdíjas évei kezdetén? Nem mindegy, hogy értékálló dolgokat vesz vagy olyanokat, amik állandóan amortizálódnak, ne adj isten a fenntartásuk állandó pénzt igényel.

Nem is írtam olyan tippeket, hogy alapítsd meg a következő Google-t vagy Nike-t. Nyilván sok mód van a meggazdagodásra, de amit leírtam arra egy átlagember is képes.

2-es voltam.

2020. dec. 18. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Sok bukáson keresztül vezet az út a sikerhez. Ezt tanulásnak is hívják.

A gazdagság sem állandó állapot. Könnyű egy vagyont elveszteni.

Szóval, érdemes először megtanulni kezelni a kudarcokat, mielőtt az ember vagyonossa válik.


Jó példa erre, hogy a lottó nyertesek >90%-a 5 év alatt az egész nyereményt elveszti...

2020. dec. 18. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
58%
#8 csak az átlagember nem 60éves korára akar vagyon.. mi értelme a 100 milliónak, ha már elment a fiatalságod és vele az egész életed és alig bírsz mozogni.
2020. dec. 18. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!