Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Kinek milyen tapasztalata van...

Kinek milyen tapasztalata van a PANDAPIAC - cal? Nekem nagyon rossz tapasztalatom volt a Pandapiaccal, nem korrektek egyáltalán

Figyelt kérdés

megkérdeztem hogyan tudom visszaküldenia terméket, jól tudták, hogy cég rendelte, majd amikor visszamenta termék, akkor közölték, hogy az elállás cégnek nem jár. Gusztustalalanok.

Az Anycast amit rendeltem tőlük nem biztosítottak használati utasítász, reklamáció után igaz megérkezett, de a használati primitiven elkészített, képek homályosak, stb. Nem írták bele, hogy csak bizonyos Tv-khez lehet használni.



#Anycast #PANDAPIAC #Vélemény Pandapiac
2020. dec. 10. 20:23
1 2
 11/12 anonim válasza:
6-os válaszoló vagyok. December óta sem kaptam meg a megrendelt terméket 😅😅😅
máj. 5. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:

11… szia köszönöm a hszt most akartam tőlük rendelni egy elektromos kis autót ...hát inkább keresek máshol további szép napot

Anikó

máj. 12. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!