Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Pénz keresési ötletek?

Pénz keresési ötletek?

Figyelt kérdés

Sziasztok, a kérdésem az lenne hogy miből lehet/érdemes pénzt keresni?

Kismama vagyok, decemberben fogok szülni ami pár nap.

A problémám az hogy 3 hónapja sajnos nincs bevételem. Elrontották a táppénzes papíromat és még most lett kijavítani amit hónap záráskor adnak le úgyhogy örülök ha januárba megkapom. A megtakarítás feléltük a párommal, egy fizetés kevés, mellette tanulok amit fizetni kell és volt egy autó balesetünk ami sok pénzt el vitt, ezért szeretnék valamiből pénzt keresni. Próbálkoztam használt ruha eladással, kozmetikai termékekkel viszont csekély vagy semmi haszon nem volt belőle.

Köszönöm a válaszokat. Kérem a negatív kommenteket mellőzűk, köszönöm.



2020. dec. 8. 00:27
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
Onlyfans is jó megoldás... Elég ha csak a lábfejedet fotozod, azért is vagyonokat fizetnek 😀
2020. dec. 8. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:

Adhatnál tanácsokat kismamáknak vagy várandósság előtt állóknak a tapasztalatairól.

Persze alap tájékozottság mellett és csak kihangsúlyozva, hogy ez egyéni nézőpont, mivel nem tudni mi a végzettség.

Rövid időre közösségi oldalon hirdetve.

Kézimunka értékesítés...

2020. dec. 8. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
51%
12es ként írom adózásnak, bejelentésének utána kell nézni.
2020. dec. 8. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
A Facebook hemzseg a különböző ajánlatokról,ahol konkrétumot nem árulnak el,csak messengeren hajlandók szóba állni valakivel,aminek a vége nagy csalódás az álláskereső részéről.Ettől óva intelek!
2020. dec. 8. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:

#12, igen, a kézimunka értékesítés is egy járható út, akárcsak mondjuk az illusztrátorkodás. Vagy ha nincs is papírja mondjuk IT szakértelemről, de ért hozzá. Ez mind képzett emberré teszi valamilyen szinten, amivel már lehet valamit kezdeni.


Ami a kézimunka értékesítést illeti, én tudok is egy erre szakosodott oldalt:

www.meska.hu

2020. dec. 8. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
0%

#15 Gratulálok!

Ezt a legtöbb ember tudja, a kérdező is valószínű. Beírja a keresőbe szép nyugodtan, ahogy a használt termékeket eladta, sajnos kis haszonnal.


(Ne félj! Hergelő! Reméljük nem máson csattan az önérzeted!)

2020. dec. 8. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
Az egészséges sütisütést is megemlítettem volna a közösségben, de ott egészségügyileg nagyon sok feltételnek kell megfelelni, szerintem.
2020. dec. 8. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
100%

#16, neked mi bajod van, normális vagy amúgy? :)

Én pl. nem tudtam erről a meska oldalról évekkel ezelőttig, amíg valahogy a tudomásomra nem jutott. Azért írtam ide.

Javaslom, ha van kutyád, vidd le sétáltatni, azt lehet a kijárási tilalom alatt is kikapcsolódásként. Ha meg nincs, akkor verd a sgged a földhöz, az is testmozgás :)

2020. dec. 8. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:

Szállj tovább, ne másokat ugráltass. Sok sikert ismét. Maradj a lovas oldalon, vagy játéknál...

A kérdezőnek pedig ismét remélem, hogy sikerül jövedelemhez jutnia az ötletekből kigyűjteni azokat, amik megoldhatják a helyzetet.

Amennyiben értelmes eszembe leírom.

2020. dec. 8. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
Értelmes jut eszembe.
2020. dec. 8. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!